Jsem zaměstnanec

Chèque Déjeuner STRAVENKY

Historický první a nejstarší ze zaměstnaneckých benefitů. A dodnes nejoblíbenější. Jsou daňově výhodné jak pro zaměstnavatele, tak pro zaměstnance. Daňově uznatelný náklad až do výše 55 % hodnoty stravenky, maximálně 70 % stravného.

Více informací o produktu naleznete ZDE.

Cadhoc DÁRKOVÁ POUKÁZKA

Jde vlastně o dárkovou poukázku pro obchodní partnery či zaměstnance, která obdarovanému umožňuje vybrat si zboží nebo čerpat služby zcela podle jeho přání. V případě pracovního či osobního jubilea nepodléhá zdanění a nevztahují se na ni ani odvody na zdravotní a sociální pojištění na straně zaměstnance až do výše 2000 Kč za rok.

Více informací o produktu naleznete ZDE.

Šek Dovolená BENEFITNÍ POUKÁZKA

Je určen jako příspěvek na dovolenou. Protože jen odpočatí a šťastní zaměstnanci mohou podávat optimální pracovní výkon a zajistit firmě úspěch a prosperitu. Rovněž tato poukázka nepodléhá dani z příjmů a je oproštěna od odvodů zdravotního a sociálního pojištění na straně zaměstnance až do výše 20 000 Kč na zaměstnance a rok.

Více informací o produktu naleznete ZDE.

Gallery βeta ON-LINE BENEFITNÍ ÚČET

Nejmodernější on-line cafeterie pro odměňování a motivaci zaměstnanců a obchodních partnerů v České republice. Jedinečný pomocník pro plánování mixu zaměstnaneckých benefitů. Umožňuje elektronickou správu a sledování šekového konta a jeho využívání, sleduje i přesnou strukturu využívaných produktů a služeb. Co všechno umí, vám prozradí na: www.gallerybeta.cz.

Mini Šek ON-LINE BENEFITNÍ ÚČET

Daňově atraktivní zaměstnanecký benefit sloužící k úhradě nákladů spojených s umístěním dítěte do předškolního zařízení typu jesle, školka nebo dětská skupina. Jde o optimální řešení platby školkovného pro všechny zúčastněné strany – rodiče, zaměstnavatele i předškolní zařízení.

Více informací o produktu naleznete ZDE.

Šek Servis POUKÁZKA PRO VÝPLATU DÁVEK POMOCI V HMOTNÉ NOUZI

Účinná pomoc na pravém místě. Speciální poukázka pro nákup spotřebního zboží (potravin a nápojů, potřeb osobní hygieny, ošacení a obuvi, dětského a lékárenského zboží). Mezi základní pravidla uplatňování tohoto typu poukázek patří přísný zákaz prodeje alkoholu a tabákových výrobků.

Více informací o produktu naleznete ZDE.

Unišek BENEFITNÍ POUKÁZKA

Jak už sám název napovídá, jedná se o jakýsi univerzální šek, který zaměstnanci umožňuje samostatné rozhodnutí, zda výhodu bude čerpat v oblasti kultury, sportu, vzdělání, nebo zdraví. Nepodléhá dani z příjmů a je oproštěn od odvodů zdravotního a sociálního pojištění na straně zaměstnance v neomezené výši.

Více informací o produktu naleznete ZDE.

Unišek+ BENEFITNÍ POUKÁZKA

Další ze skupiny univerzálních šeků je určen těm, kteří chtějí svým zaměstnancům poskytnout nejširší paletu benefitů včetně dovolené. Ani on nepodléhá dani z příjmů a je oprostěn od odvodů zdravotního a sociálního pojištění na straně zaměstnance až do výše 20 000 Kč na zaměstnance a rok.

Více informací o produktu naleznete ZDE.

alternativní text

Unišek+ FKSP

Tento šek jsme vytvořili speciálně pro potřeby čerpání prostředků z fondu kulturních a sociálních potřeb v souladu s vyhláškou č. 114/2002 Sb.

Více informací o produktu naleznete ZDE.

Objevili jste provozovnu, která nepřijímá naše poukázky? Napište nám o ní.

My se s provozovnou spojíme a pokusíme se s ní uzavřít smlouvu o akceptaci našich poukázek.

Pomozte nám k tomuto kroku, prosím, co nejpřesnějším vyplněním kontaktního formuláře.

Děkujeme.