Nová smluvní dokumentace

Vážení obchodní partneři,

rádi bychom v souvislosti s aktuálně prováděnými změnami v rámci smluvní dokumentace poskytli krátké vysvětlení důvodů, které nás vedli k nutnosti úprav stávající smluvní dokumentace.

Veškeré prováděné úpravy smluvní dokumentace jsou vedeny zejména s úmyslem provést racionální zapracování nového zákonného rámce v oblasti ochrany osobních údajů (GDPR). V souvislosti s povinností zapracovat tyto změny, které se bohužel nemůžeme vyhnout, jsme zároveň provedli zjednodušení samotné Smlouvy a převedení některých obecných částí ujednání do Všeobecných obchodních podmínek, kam ze své podstaty patří, a dále jsme provedli zjednodušení používané terminologie.

Nové VOP s účinností od 14. 05. 2018 naleznete na těchto stránkách v sekci O nás – Ke stažení nebo kompletní vaší smluvní dokumentaci naleznete v Zákaznické zóně (EXTRANET).

Pokud jsou na Vaší straně jakékoliv pochybnosti o účelu předkládaných změn, neváhejte se prosím obrátit na svého určeného obchodního zástupce nebo na Oddělení zákaznické podpory. Rádi Vám veškeré změny vysvětlíme, neboť je i v našem zájmu, aby Vám byl účel předkládaných změn dostatečně znám a dovolujeme si Vás touto cestou ujistit, že není naším úmyslem zapracovávat smluvní ujednání, která by pro Vás byla jakkoliv nevýhodná.