Up Club Gastro: Každý měsíc oběd zdarma. Projezte se k němu!

Novinky

Stačí vytáhnout mobil a víte během okamžiku – prostě zkontrolujte vaše eStravenkové konto v aplikaci Můj Up. Připomínáme: za každou dvacátou platbu eStravenkou alespoň za 130 Kč v restauraci či jídelně vám Up Club zařídí další oběd zdarma. Na vás je jen vybrat si, čím vás pohostíme.


Pravidelné obědy pro kondici těla i peněženky

Pokud si obědovou pauzu vychutnáváte ve svých oblíbených restauracích a zároveň jste členy Up Club, pravidelné kontroly vašeho eStravenkového konta se vám vyplatí hned dvakrát.

Prvním důvodem, proč je dobré mít přehled nad aktuálním stavem vašeho účtu, je posílení vašeho zdraví: Vyrazit na oběd ven vám pročistí hlavu, malá porce pohybu rozproudí krev, okysličí svaly i mozek, a spálí pár kalorií. A jestli s sebou vezmete i kolegy, o zábavu a dobrou náladu je postaráno dvojnásob.

Druhý důvod pro kontrolu stavu konta je, že s dalším snědeným obědem můžete získat každý měsíc oběd zdarma. Za každou platbu eStravenkou nad 130 Kč v restauraci se vám přičítají body. Automaticky. Nasbírané body se pak promění na váš oběd od Up zdarma

Jak to funguje

  • Za každých 130 korun, které na eStravenku utratíte v restauraci či jídelně, vám připíšeme 10 bodů na věrnostní účet.
  • Jakmile tohle zopakujete dvacetkrát, máte nasbíráno 200 bodů = příští oběd zdarma. Od spuštění programu jsme pozvali na oběd přes 87 000 uživatelů.
  • Projíst se k dalšímu jídlu zdarma můžete v restauracích po celé ČR. K dnešnímu dni je jich už hodně přes 10 000 – do programu Up Club totiž automaticky zapojujeme všechny gastro provozovny, které akceptují eStravenku.

Gastro tip na závěr

Honí vás mlsná a nevíte, kam si zajít na dobré jídlo? Využijte náš vyhledávač provozoven, kde si přehledně vyfiltrujete všechny partnerské restaurace podle požadovaného jídla a lokality.

Dnes už na „menu“ nic dalšího nemáme. Tak nezbývá než popřát vám – dobrou chuť!

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…