Darujte smysluplný dárek pro zdraví s testy Macromo

Novinky

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Víte, že můžete zjistit tajemství o vašich genech z pohodlí domova? I tohle dnes jde, navíc velmi jednoduše s aplikací Macromo. Stačí si vybrat vhodnou variantu testu a pak už jen získané informace aplikovat do každodenního života.

Macromo

Pokud máte rádi zdravý životní styl, aktivní péči o zdraví, rozvíjení vlastní zodpovědnosti a třeba i trošku biohacking, pak vás určitě zaujmou úžasné možnosti mobilní aplikace Macromo. Ta kombinuje poznatky moderní vědy, medicíny a nejnovějších technologií. Nabídne vám klíčové informace o vašem zdraví, které se rozhodně hodí. Už žádná obecná lékařská doporučení, vše je přímo pro vás na míru.

Váš osobní zdravotní průvodce

Macromo je váš online průvodce zdravím. Za celým projektem stojí trojice Petr Štěpánek, Eva Kuttichová a Michal Pohludka, kteří spojili síly, aby každý mohl získat kvalitní data o svém těle. Ta umožní podniknout kroky směrem k dlouhému a aktivnímu životu, činit informovaná rozhodnutí a plně převzít kontrolu nad zdravím. Když například z testu zjistíte, že máte dispozici k cukrovce nebo jiné nemoci, aplikace vám hned poradí tipy pro preventivní úpravu životního stylu. Rozklíčovat můžete i důvody chronické únavy nebo naopak odhalit své silné stránky.

Testy zdraví z pohodlí domova

Využít můžete celou řadu DNA testů, díky kterým zjistíte mnohé o vaší genetické informaci:

  • Díky testu DNA Lifestyle získáte zdravotní doporučení ohledně výživy, kondice a spánku.
  • Z testu DNA Health zjistíte předpoklady pro řadu onemocnění a dostanete doporučení, jak jim preventivně předcházet.
  • Komplexní pohled a kontrolu nad zdravím umožní test DNA Premium.
  • Test DNA Family zase najde genetická rizika pro budoucí rodiče. Zjistí, zda vy nebo váš partner nejste nositeli více než stovky onemocnění, která mohou být přenositelná na potomky.
  • Nejpokročilejší analýzu DNA pak nabízí test DNA Platinum. Ten umí digitalizovat 100 % vaší genetické informace a zajistí kompletní rozbor vašeho genomu.

Spoustu informací dostanete i z krevních testů, které Macromo nabízí také. Vybrat můžete například komplexní test Muž nebo test Žena, který zjistí mj. zdraví vašeho srdce, cév, jater a štítné žlázy. Speciálně pro muže je určen test Mužské hormonální zdraví, test Blood STD pak dodá informace o pohlavně přenosných nemocech. Stav vašich vnitřních orgánů zkontrolujete díky testům Zdravá játra a Zdravé srdce

A jak to celé funguje? Je to velmi jednoduché. Otestujete se v pohodlí domova (nebojte, je to zcela bezbolestné!) a vzorek odešlete do laboratoře. Pak už se jen zaregistrujete v aplikaci Marcromo, kde najdete i výsledky v přehledné a srozumitelné formě.

Získejte s námi 5% slevu

Protože rádi podporujeme zdraví po všech stránkách, máme pro vás na DNA testy slevu. V aplikaci MujUp najdete slevový kód, se kterým pořídíte kterýkoli DNA test o 5 % levněji! Kód stačí zadat v posledním kroku objednávky. Všechny testy také pohodlně uhradíte s vaší elektronickou kartou eBenefity.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…