Už to přišlo!

Užijte si pohodlné a bezpečné platby s Apple Pay a Up ČR.

Jak přidat kartu?

Jak přidat kartu?

Přidejte si Vaši kartu do Apple. Je to jednoduché.

Apple Wallet

iPhone

Na iPhone si otevřete aplikaci Wallet a kliněte na tlačítko +.

Apple Watch

Na svém iPhone si otevřete aplikaci Apple Watch a vyberte Wallet & Apple Pay, pak klikněte na „Přidat kreditní nebo debetní kartu“.

Podívejte se, jak nastavit Apple Pay.

Jak platit s Apple Pay?

Jak platit s Apple Pay?

Apple Pay je pohodlná a bezpečná cesta jak platit v obchodech, v aplikacích a na internetu prostřednictvím zařízení Apple – iPhone, hodinky Apple, iPad a Mac. Je to snadné. Jednoduše podržíte prst na snímači otisků prstů, přiložíte telefon k terminálu, píp a je zaplaceno. U novějších telefonů použijte pohled na displej. Jakmile vás telefon pozná, vyzve vás k přiložení k terminálu.

Podívejte se, jak platit Apple Pay.

Teď můžete platit kartou v Apple Pay na všech místech označených jedním z těchto symbolů.

Časté dotazy

  • vlastnit mobilní zařízení (iPhone, iWatch nebo iPad) s technologií iOS (bezdrátová technologie, která umožňuje bezkontaktní přenos dat na malou vzdálenost)
  • vlastnit aktivní kartu eStravenka nebo eBenefity vydanou Up ČR
  • otevřít na mobilním zařízení aplikaci Wallet
  • přijmout Podmínky používání platebních karet Up ČR
  • nechat si doručit potvrzovací kód sms na mobilní telefon nebo e-mailem na e-mailovou adresu, které jste zadali ke svým kartám v Můj Up.

Na rozdíl od platby do 500 Kč, musíte pro vyšší platby svůj telefon odemknout.

Apple Pay umožňuje platby s aplikací Wallet v mobilním zařízení u partnerů, kteří mají bezkontaktní platební terminál.

Jediný rozdíl oproti platbě kartou je v tom, že restaurace, obchod musí mít bezkontaktní platební terminál. Své oblíbené místo můžete najít tady.

Některé terminály fungují v tzv. offline režimu a tuto platbu nepodporují. Je nám to líto, ale nemůžeme s tím nic dělat.

Jasně. V Apple Pay můžete mít více platebních karet. Jedna je vždy nastavená jako výchozí, ostatní můžete vybrat při platbě.

Jakmile je vaše karta zaregistrovaná v aplikaci Wallet na vašem iPhonu, odemkněte své hodinky Apple Watch. Zde otevřete aplikaci Wallet a vyberte „Wallet a Apple Pay“.

Klepněte na tlačítko „Přidat“ vedle karty eStravenka nebo eBenefity. Zadejte třímístný bezpečnostní kód ze zadní strany karty a klepněte na „Další“. Přečtěte si Podmínky použití a potvrďte svůj souhlas.

Po tomto kroku máte možnost obdržet ověřovací kód v sms na mobilní telefon nebo v e-mailu zaslaném na e-mailovou adresu, které jste zadali ke svým kartám v Můj Up.