Šek Dovolená

Váháte? Tak to by Vás mohlo zajímat, že Šek Dovolená nepodléhá dani z příjmu a je oproštěn od odvodů zdravotního a sociálního pojištění na straně zaměstnance až do výše 20 000 Kč na zaměstnance a rok. Šek Dovolená Vám doporučíme v případě, že jsou pro Vás důležití čerství a odpočinutí zaměstnanci, kteří dosahují díky tomu i skvělých výkonů.

  • Oproštěn od odvodů zdravotního a sociálního pojištění na straně zaměstnance až do výše 20000 Kč na zaměstnance a rok.
  • Ideální nástroj pro odměňování zaměstnanců.
  • Tisíce smluvních partnerů po celé ČR.

 

Poukázky mohou mít libovolnou nominální hodnotu odstupňovanou po 1 Kč, kterou lze průběžně měnit. Na každou šekovou knížku můžeme uvést jméno zaměstnance či jiný identifikační znak, poukázka se může pyšnit logem, obsahovat adresu či jiný grafický prvek. Naše tiskařská technologie se nachází v sídle společnosti a zabezpečení našich poukázek je považováno za jedno z nejlepších na trhu. Díky vysoké kvalitě poskytovaných služeb jsme také majiteli certifikátu ČNS EN ISO9001:2009.

Každou objednávku vybavíme do dvou dnů, během kterých Vám budou doručeny originální vázané šekové knížky dle objednávky. Ke každé objednávce získáte číslo, takže vždy budete vidět, kde se nachází Vaše zásilka. Ta je samozřejmě pojištěná jako cenná psaní až do okamžiku předání a přispěchá k Vám prostřednictvím České pošty. Ke každé zásilce patří i dodací list, součástí knížky s poukázkami jsou také slevenky na různé služby a produkty našich partnerů.