Pomoc partnerům pokračuje. Co se mění v novém roce?

Novinky

Rok 2020 je minulostí a s jeho koncem byl úspěšně završen i program odpuštění provizí a poplatků pro naše partnery z gastrosektoru. Od jeho spuštění v říjnu 2020 se podařilo pomoci více než 5 tisícům restauracím a gastronomickým zařízením, které si zažádaly o proplacení stravenek s 0% provizí. Poděkování za zprostředkování naší pomoci patří i našim obchodním partnerům, společnostem MAKRO Cash & Carry ČR a Bidfood Czech Republic.

Tím ale naše pomoc partnerům rozhodně nekončí.

Na co se můžete těšit v novém roce?

Letos chceme především podpořit návštěvy i útraty hostů a zákazníků ve Vašich provozovnách. Pokračujeme proto v rozšiřování projektu JidloNaWebu.cz, který se zaměřuje na online objednávání jídel z restaurací a pomáhá restauracím zvýšit odbyt i spravovat online objednávky.  

Dále rozvíjíme slevový program Up Club, ve kterém motivujeme hosty k útratám v restauracích. Kromě 17 000 obědů, které jsme už v programu zaplatili za hosty restaurací, rozšiřujeme Up Club i do dalších oblastí, jako je sport, zdraví, nákupy, kultura a další. Motivovat početnou skupinu zaměstnanců firem k útratám ve Vašem podniku či provozovně můžete tak i Vy, stačí nás kontaktovat na obchod@upcz.cz.

Dobrou zprávou nejen pro gastrosegment je i skutečnost, že díky pokračující digitalizaci stravenek v podobě platební karty eStravenka získávají naši partneři rychlejší cestu k proplacení digitálních útrat svých zákazníků – peníze za jejich transakce máte na svém účtu stejně rychle jako při platbách běžnou platební kartou.

V novém roce chystáme také řadu novinek. Těšit se můžete na zcela nové digitální služby, které pomohou zákazníkům najít si cestu k útratám právě ve Vaší provozovně. Již brzy prozradíme víc. 

Pevné zdraví a hodně spokojených zákazníků vám pro rok 2021 přeje, 

Váš Up 

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…