Nová optimální hodnota stravenky pro rok 2022

Novinky

Předpokládaná doba čtení: 2 minuty

Nový rok přinesl i novou zvýhodněnou výši obědu zaměstnanců. Od 1. ledna 2022 můžete své zaměstnance potěšit až 150 korunovou stravenkou a zároveň plně zachovat daňové zvýhodnění. To samé platí i pro kartu eStravenka, se kterou navíc získáte i spoustu dalších výhod. Znění celé vyhlášky stanovující novou nominální hodnotu eStravenky si můžete přečíst ZDE.

2022 01 Rozlozeni ceny 750x300 1

Vzor nové stravenky pro rok 2022 včetně seznamu bezpečnostních prvků si můžete stáhnout zde:

A proč je letos chytré přejít na eStravenku?

 • Věrnostní program Up Club Gastro
  Díky věrnostnímu programu Up Club Gastro vám za každých 130 utracených korun připíšeme na váš účet 10 bodů. Body se přičítají každou návštěvou gastro podniku, při které bude použita eStravenka. Každý měsíc si tak pravidelný návštěvník může vychutnat oběd zdarma v hodnotě 130 korun.
 • Neomezená platnost
  Kredity na eStravence mají časově neomezenou platnost. Platby eStravenkou jsou navíc bez denního limitu, takže můžete pohodlně pozvat na oběd i vaše kolegy.
 • Apple Pay nebo Google Pay
  eStravenka jde s dobou, takže s ní bez problému zaplatíte stejně jako s běžnou platební kartou v obchodech i e-shopech. Navíc si jí můžete přidat i do vašich chytrých zařízení a platit tak pomocí telefonu 📲 nebo chytrých hodinek ⌚. 
 • Cashback a další exkluzivní slevy
  Každý měsíc navíc najdete v aplikaci nové, zajímavé slevy a zvýhodněné nabídky od našich partnerů.

S eStravenkou si jednoduše sáhnete na spousty stále se rozrůstajících výhod, díky kterým získáte navíc až 3 120 Kč ročně. To už se v porovnaní s hotovostí, vlastní bankovní kartou nebo papírovými stravenkami vyplatí.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…