Přidejte se k nám, získejte terminál a s ním další strávníky

Novinky

Předpokládaná doba čtení: 2 minuty

Jestli jako partner Up ČR přijímáte ve své provozovně pouze papírové stravenky, přinášíme vám možnost změny, které vás potěší. Připojte se k provozovnám, které přijímají eStravenku ještě dnes. Získáte tak zbrusu nové zákazníky, kteří navíc díky útratě u vás budou sbírat body s Up Club Gastro. Vy tím získáte zvýšení tržeb a konkurenční výhodu. Čím dříve se přidáte, tím lépe pro vás!

mailing predel 800x220 2

Chcete se přidat, ale nemáte terminál?

Máme pro vás řešení v podobě platebního terminálu na 1 rok zdarma a bez poplatku za transakce do 50 tisíc měsíčně. Díky němu u vás budou moci zákazníci platit jakoukoliv kartou, včetně eStravenky. Při placení kartou zákazníci obvykle utratí více, protože nejsou limitováni hotovostí, kterou mají u sebe v peněžence.

V čem vám Up Club Gastro navíc pomůže?

  • Noví pravidelní strávníci
    Naši uživatelé sbírají za peníze projedené přes eStravenku body (180 Kč = 10 bodů). Když nasbírají 200 bodů, získají oběd zdarma na nás. Tímto způsobem připomínáme lidem, že jejich oblíbené podniky jsou tu stále pro ně – získají dobré jídlo a Vám se zvýší obrat.
  • Pomáháme si
    Obědy, které držitelé našich karet získají zdarma hradí Up ČR. Snažíme se dostat lidi zpátky do jejich oblíbených podniků a tím společně pomáháme ekonomice. Nechceme, aby naše oblíbené obědové hospůdky přišly zkrátka!

Nebojte se udělat krok kupředu.


Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…