Jsme opět o StUpeň dál! Do Můj Up se nyní můžete přihlásit ještě snadněji.

Novinky

Dobrých zpráv není nikdy dost a my tu pro vás jednu máme. Jdeme s dobou, a proto vám přinášíme novinku v podobě nových možností přihlášení do motivační platformy Můj Up. Jaké varianty jsme pro vás připravili? Čtěte dál, ať vám nic neunikne anebo si zbrusu nové přihlášení rovnou vyzkoušejte.

Co je nového?

Každý uživatel aplikace Můj Up může nově pro přihlášení využít několik možností. Kterou z nich si vybere, záleží jenom na něm. Pro větší přehled jsme možnosti přihlášení sepsali a rozdělili podle typu zařízení, které pro přihlášení použijete.

Mobilní zařízení s AndroidemiPhone s operačním systémem iOSDesktop verze na počítači
Google účetGoogle účetGoogle účet
FacebookFacebookFacebook
otisk prstuApple IDApple ID
čtyřmístný kódotisk prstu nebo rozpoznání obličejeuživatelské jméno a heslo
uživatelské jméno a heslouživatelské jméno a heslo

Přihlašovací údaje do Můj Up se tímto krokem nemění, přihlásit se tedy můžete tak, jak jste zvyklí. Ani o bezpečnost se nemusíte u žádné z variant bát. Vaše údaje nikdy neukládáme. A využití údajů jiných aplikací je stejně tak zabezpečené jako jakákoli z dosavadních metod přihlášení.

Věříme, že tyto novinky oceníte a že vám tím práci s Můj Up zase o trochu více usnadníme.
 


Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…