Výhody partnerství

Dostaneme vás do hledáčku našich zákazníků. Přivedeme je k vám a zvýšíme vaše tržby. Spolupráce s námi je naprosto jednoduchá a přehledná díky on-line aplikaci.

0% PROVIZE? ŘEKNĚTE SI O NI!

Neváhejte a zaregistrujte se do programu mimořádných slev, které Up ČR nabízí svým partnerům na základě společné aktivity s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP) a dalších oborových organizací. Podmínkou pro úspěšné vyřízení žádosti a možnosti čerpat výhodu odpuštění smluvních poplatků je registrace prostřednictvím formuláře níže.

Jak to funguje?

Po odeslání on-line žádosti/registrace bude Vaší provozovně do 24 hodin aktivována v interním systému Up sleva ve výši 100 % na provizi a další uplatňované poplatky vyplývající ze vzájemné smluvní spolupráce, a to až do termínu 31. 12. 2020.

Do programu slev mohou být zařazeny pouze provozovny z oblasti nezávislého gastra, tj. provozovatelé restaurací, bufetů, jídelen, výdejen občerstvení, cukráren/kaváren a obdobných poskytovatelů teplého jídla.

Podmínkou uplatnění slevy je přidělení některého z následujících interních „kódů služeb“ definujících typ Vámi poskytovaných gastroslužeb v rámci vzájemné obchodní smlouvy:
100 / 102 / 103 / 104 / 109 / 111 / 113 / 114 / 115 / 116 / 118 / 119 / 124
800 / 802 / 803 / 804 / 809 / 811 / 813 / 814 / 815 / 816 / 818 / 819 / 824

Po doručení stravenek - papírových poukázek k proplacení, resp. vystavení elektronického dokladu o zúčtování elektronických transakcí na kartě eStravenka Vám bude sleva automaticky načtena do zúčtovacího dokladu.

Jak a kde odevzdat stravenky k proplacení s 0% provizí?

 1. Můžete je poslat poštou. V tom případě je spolu s kompletně vyplněnou výčetkou s platným čárovým kódem zašlete formou cenného psaní na adresu naší společnosti, tedy Up Česká republika s.r.o., Zelený pruh 1560/99, 140 00 Praha.
 2. Můžete je také odevzdat prostřednictvím kurýra v sídle naší společnosti, ale pouze po předchozí domluvě s odd. načítání. Všechny naše pobočky a zákaznické přepážky jsou z důvodu nouzových vládních opatření uzavřeny.
 3. Můžete také využít služeb velkoobchodních center MAKRO a stravenky odevzdat u pultů pro partnery. Nominální částku a provizi Vám MAKRO připíše max. do 5 pracovních dnů na Vaše MAKRO konto. Možnost odevzdat stravenky máte také prostřednictvím společnosti Bidfood.

  Odesláním údajů umožňujete zpracování osobních údajů za účelem čerpání partnerské slevy v rozsahu definovaném na stránce Ochrana osobních údajů.

  Souhlasím se zasíláním novinek týkajících se připravované legislativy související s podnikatelským prostředím, speciálních produktů pro malé a střední podniky a živnostníky, průzkumů, dotačních příležitostí pro firmy, informací o proexportní podpoře, balíčků zvýhodněných produktů a služeb realizovaných prostřednictvím partnerských organizací se zaměřením na podporu gastroslužeb:

  Další pomoc našim partnerům v gastro sektoru:

  1. odměňujeme vaše strávníky: za každých 100 Kč utracených v restauracích a gastro zařízeních odměníme uživatele eStravenky 10 body, za 100 bodů získává 100 Kč na další útratu v restauracích
  2. nová služba Jidlonawebu.cz pomáhá restauracím pro objednávky takeaway i v době nouzového režimu
  Zviditelnění vaší společnosti
  Více než 300 000 uživatelů
  Přehledná on-line správa

  Chcete znát detaily? Najdete je tady.

  Poukázky můžete poslat poštou. V tom případě je spolu s kompletně vyplněnou výčetkou s platným čárovým kódem zašlete formou cenného psaní na adresu naší společnosti, tedy Up Česká republika s.r.o., Zelený pruh 1560/99, 140 00 Praha. Můžete je také odevzdat osobně, tedy v sídle naší společnosti či na všech našich pobočkách. Dále ve velkoobchodních střediscích Makro či prostřednictvím společnosti BidFood.

  Stravenky

  Vzor poukázky včetně seznamu bezpečnostních prvků si můžete stáhnout zde:

  Benefitní poukázky

  Vzor poukázek včetně seznamu bezpečnostních prvků si můžete stáhnout zde:

  Šek servis

  Vzor poukázek včetně seznamu bezpečnostních prvků si můžete stáhnout zde:

  V případě potřeby můžete požádat o vzory na našich pobočkách nebo e-mailem.

   

  Proč inzerovat v naších šekových knížkách?

  • oslovit minimálně 500 000 uživatelů měsíčně po celé ČR
  • inzerce je všita do šekové knížky, takže ji nikdo nevyhodí jako obyčejný leták!
  • klienti knížku využívají průměrně dva měsíce

  Pokud vás naše inzerce zaujala, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu.

  Vyplňte svůj kontakt, ozveme se vám co nejdřív.

   Odesláním údajů nám umožňujete zpracování osobních údajů v rozsahu definovaném na stránce Ochrana osobních údajů.