Bodujeme s Můj Up! V prestižní soutěži efektivity IEA jsme vyhráli 1. místo

Novinky

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

15. ročník nejvýznamnější české soutěže efektivity digitálních projektů Internet Effectiveness Awards (IEA) pořádaný Asociací dodavatelů internetových řešení opět ocenila nejlepší řešení na českém trhu. Desítky firem po dvouleté pauze způsobené pandemií bojovaly za svoje projekty, a to z hlediska jasně měřitelných čísel i naplnění konkrétních cílů. Soutěž je rozdělena podle oborových kategorií a my jsme si hrdě převzali ocenění hned ve dvou kategoriích.

Slavnostní galavečery navštěvujeme moc rádi. Ještě raději se jich ale účastníme, když máme šanci získat umístění na prvních příčkách🥇. Zástupci všech umístěných projektů z řad desítek agentur a společností převzali svá ocenění, naše digitální řešení – motivační platforma Můj Up se umístila hned ve dvou kategoriích. Máme radost, že elektronizace našich produktů a jejich rozšiřování do oblasti motivace a péče o zaměstnance obecně, nese svoje ovoce. Kromě technické a uživatelské stránky Můj Up, významně k ocenění pomohl i celkový koncept aplikace. Každý uživatel totiž spolu s aplikací získává exkluzivní slevy a možnost cashbacku při nákupu na vybraných partnerských e-shopech.

Kromě slev a cashbacku nabízí Můj Up i gastroprogram Up Club gastro. Ten má za úkol motivovat k návštěvě restaurací a my tak podporujeme jak pravidelné stravování a čas strávený s kolegy při společném obědě, tak samotné gastro provozovny, které po období pandemie čelí dalším výzvám spojených s ekonomickou krizí. 1. místo v kategorii Cestovní ruch a gastronomie si proto spojujeme hlavně s tímto projektem. V Up Club Gastro je nyní zapojeno více než 10 000 gastro provozoven a od roku 2020, kdy Můj Up vznikl, jsme rozdali téměř 120 tisíc obědů našim uživatelům. Pozvání na oběd přece ocení každý!

Řešení k lepší atmosféře ve firmě


Ačkoliv Můj Up původně sloužil původně jen jako prostředek ke správě účtu vázaného na elektronickou kartu, dnes už jsme mnohem dál. Webové i mobilní prostředí nabízí zaměstnanci i zaměstnavateli kromě pohodlné správy benefitů i prostor, který pomáhá zlepšovat atmosféru ve firmě a obnovit sociální vazby, které byly z jakéhokoliv důvodu zpřetrhány. Webové rozhraní Můj Up bylo odbornou porotou zařazeno i mezi tři nejlepší portály letošního ročníku soutěže IEA, obě prostředí čeká s příchodem roku 2023 spoustu změn a inovací, které, jak věříme, potěší naše stávající klienty a zaujmou další společnosti, kterým rádi pomůžeme vylepšit jejich firemní nastavení a kulturu.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…