Čas dovolených se blíží. Dopřejte svým změstnancům kvalitní odpočinek.

Novinky

Předpokládaná doba čtení: 2 minuty

Věděli jste, že kvůli současnému růstu cen plánuje snížit výdaje za dovolenou až 31 % zaměstnanců? Všichni ale víme, že řádný odpočinek je nedílnou součástí pracovního úspěchu. Není proto divu, že příspěvek na dovolenou v tuto chvíli patří k nejžádanějším benefitům. Nefinanční benefity jsou výhrou pro všechny – příspěvek na dovolenou je až do výše 20 000 Kč osvobozen od daní, proto neváhejte a navyšte jej svým zaměstnancům i Vy.

Motivujte své zaměstnance k odpočinku, odmění se Vám skvělými výsledky.

Proč je dostatečný odpočinek důležitý?

Když budou zaměstnanci odpočatí, získají větší nadhled a novou chuť i do náročnějších úkolů. Aktuální intenzivní pracovní tempo může zaměstnance frustrovat a zhoršovat vzájemné mezilidské vztahy na pracovišti.

Připomenout, že odpočinek je důležitý a často nezbytný, je tedy plus jak pro zaměstnance, tak hlavně pro Vás. Dobití eBenefitů Vám zabere jen chvilku, ale výsledky přináší dlouhodobě.

Pamatujte, odpočatí zaměstnanci jsou výhra.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…