Cadhoc

Poukázky Cadhoc vám doporučíme v případě, že chcete dát svobodu obdarovanému v tom, co si za svůj výkon koupí. Služby nebo zboží, je to jenom na něm. Cadhoc mohou vaši zaměstnanci využít u více než 32 000 smluvních partnerů.

  • Nepodléhá dani z příjmů a nevztahují se na něj odvody na sociální a zdravotní pojištění až do výše 2 000 Kč na zaměstnance a rok.
  • Nejvšestrannější dárková poukázka.
  • Tisíce smluvních partnerů po celé ČR.

 

Poukázky mohou mít libovolnou nominální hodnotu odstupňovanou po 1 Kč, kterou lze průběžně měnit. Na každou šekovou knížku můžeme uvést jméno zaměstnance či jiný identifikační znak, poukázka se může pyšnit logem, obsahovat adresu či jiný grafický prvek. Naše tiskařská technologie se nachází v sídle společnosti a zabezpečení našich poukázek je považováno za jedno z nejlepších na trhu. Díky vysoké kvalitě poskytovaných služeb jsme také majiteli certifikátu ČNS EN ISO9001:2009.

Každou objednávku vybavíme do dvou dnů, během kterých Vám budou doručeny originální vázané šekové knížky dle objednávky. Ke každé objednávce získáte číslo, takže vždy budete vidět, kde se nachází Vaše zásilka. Ta je samozřejmě pojištěná jako cenná psaní až do okamžiku předání a přispěchá k Vám prostřednictvím České pošty. Ke každé zásilce patří i dodací list, součástí knížky s poukázkami jsou také slevenky na různé služby a produkty našich partnerů.