Gastropodnik roku 2023: Nominujte svůj oblíbený podnik a vyhrajte přednabitou kartu eStravenka

Novinky

Předpokládaná doba čtení: 4 minuty

Přichází Gastropodnik roku 2023, a vy můžete rozhodnout, kdo se stane králem české gastronomie. V unikátní anketě máte možnost nominovat své oblíbené gastropodniky a hlasovat pro ten nejlepší. Pro hlasující jsme také připravili atraktivní ceny. Nominujte své favority a buďte součástí této unikátní gastro akce!

gastropodnik roku a soutěž o eStravenky

Co je Gastropodnik roku?

Gastropodnik roku je největší gastronomická anketa, která mapuje a hodnotí oblíbené gastropodniky v České republice. Tato soutěž je založena na nominacích od veřejnosti a vyústí ve výběr TOP 10 nejoblíbenějších podniků roku. Z těchto TOP 10 se následně vyberou 3 hlavní výherci.

Gastronomie, která spojuje lidi a o kterou se zajímá široká veřejnost, byla doposud doménou především expertů a gastronomických celebrit. Cílem Gastropodniku roku je poskytnout hlas obyčejným návštěvníkům restaurací, aby právě oni rozhodovali o tom, které podniky si zaslouží ocenění. Šanci tak mají všechny provozy, nejen ty, které jsou oceňované odbornou veřejností a v médiích.

Jak probíhá anketa?

Anketa se skládá ze dvou fází:

  • Nominace: Veřejnost může nominovat až 3 oblíbené podniky prostřednictvím online formuláře na www.gastropodnikroku.cz. Pozor, nominace končí již 21. 12. 2023, proto neváhejte a běžte nominovat vaše oblíbené podniky ještě dnes!
  • Finálové hlasování: V lednu 2024 bude přestaveno TOP 10 podniků, které se probojují do finále. Od 8. 1. 2024 ž do 4. 2. 2024 budete mít poté možnost hlasovat pro nejlepší gastropodnik roku. Oceněna budou první 3 místa.

Soutěžní kategorie a ceny

Vedle hlavní kategorie budou vyhlášeni výherci z dalších 5 kategoriích. Jedná se o:

  • Nejoblíbenější podnik
  • Nejlepší jídlo v podniku
  • Nejoblíbenější obsluha v podniku
  • Nejoblíbenější prostředí v podniku
  • Nejoblíbenější obědový podnik (partnerem kategorie je Up ČR)

Up Česká republika sponzoruje kategorii Nejoblíbenější obědový podnik a pro nominující a hlasující poskytla do soutěže přednabité karty eStravenka v hodnotě 1 000 Kč.

Hlasujte pro svůj oblíbený podnik ještě dnes

Nezapomeňte, že nominace končí již 21. 12. 2023, tak neváhejte a nominujte své favority na www.gastropodnikroku.cz. Nenechte si ujít šanci vyhrát hodnotné ceny a zapojte se do největší gastronomické ankety ještě dnes.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…