Plaťte pohodlně – bezkontaktně s Google Pay

Novinky

Zájem o inovativní platební metody každoročně roste. Platby mobilním telefonem v současné době využívají statisíce Čechů. A my jsme rádi, že můžeme našim klientům a zaměstnancům nabídnout tento jednoduchý, rychlý a moderní způsob placení.

Pro všechny uživatele mobilních telefonů s operačním systémem Android jsme spustili možnost platby eStravenkou či eBenefity prostřednictvím Google Pay.

Zkontrolujte si, prosím, zda máte v motivační platformě Můj Up doplněný e-mail nebo mobilní telefon. Budete ho potřebovat pro přidání do Google Pay.

Pomoc při přidání eStravenky nebo volnočasových eBenefitů do aplikace Google Pay naleznete ve videu níže. 👇

Placení s Google Pay je naprosto bezpečné. Číslo nahrané karty eStravenk, eBenefity či All Inclusive není uchováno v mobilním zařízení, díky tomu se obchodník nedostane k žádným údajům o kartě. Samotná platba se pak uskuteční během několika sekund.

Při platbách částek do 500 Kč stačí pouze rozsvítit displej telefonu a přiložit jej k platebnímu terminálu. U vyšších částek je vyžadováno odemknutí telefonu pomocí hesla či dalších forem zabezpečení.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…