Nakupujte ještě bezpečněji! Vybrané platby nyní nově s SMS autorizací.

Novinky

Předpokládaná doba čtení: 2 minuty

Platby na internetu jsou dnes běžné. Tak i svými eBenefity či eStravenkou můžete platit na e-shopech našich partnerů. Protože bezpečnost přenosu financí je pro nás na prvním místě, od 10. října 2022 bude nově zavedeno ověření on-line plateb pomocí SMS kódu. Co přesně to pro vás znamená? Čtěte dále.

  • Co přesně se mění > Pro potvrzení vybraných nákupů na internetu může být vyžadována autorizace platby pomocí SMS kódu.
  • Proč je to nutné >Jedná se o standardní bezpečnostní nástroj, který pomáhá lépe chránit vaše prostředky
  • Jak to funguje? >Bude-li platba vyžadovat ověření, bude Vám automaticky zaslán kód na číslo Vašeho mobilu. Ten vložíte v e-shopu a tím platbu autorizujete. Aby bylo možné nadále využívat placení on-line, je zapotřebí, abyste si přidali své telefonní číslo do aplikace Můj Up.
  • Kde vyplním své mobilní číslo? > Telefonní číslo si snadno nastavit v Můj Up:
    > Aplikace: ikona Nastavení > Osobní údaje v horní části > Mobil
    > Web: Další v horní liště > Nastavení > Účet > část Kontaktní údaje > Telefon

Provedená změna bude platná následující den od 12.00 hod.

  • Mám-li telefonní číslo vyplněné? > Pokud jste své mobilní číslo vyplnili již v minulosti, bude automaticky použito i pro účel potvrzení plateb. Měnit jej nemusíte.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…