NastUpuje nová éra! A s ní přichází…

Zimní vítr nepřivál jen první vločky, ale také velké změny. Možná to otřese celým vaším vesmírem, protože se chystáme pohnout světem HR a firemní motivace. Platforma Můj Up přichází s inovativním balíčkem Universo+, která má jediný cíl – budovat zdravou firemní kulturu odshora až dolů!

Lámete si hlavu s tím, jak co nejlépe motivovat zaměstnance? Jak je povzbuzovat a zařídit, aby byli spokojení? A co firemní kultura a komunikace? Co s tím, když je atmosféra o něco hustší? Samé otázky, a tak málo odpovědí… Nastupuje nová éra, která nabízí jednoduché řešení!

Co vám přinese UNIVERSO+?

Systémy benefitů všichni známe a Můj Up už má také svoje renomé. Už ale nepůjde „jen“ o stravenky. Posouváme náš systém odměňování o revoluční HR moduly, které pomohou vytvořit z vašich zaměstnanců skvělý a motivovaný tým.

universo 515x320 Ptejte se

Ptejte se a měřte

Díky měřícím a komunikačním nástrojům získáte potřebný přehled ospokojenosti týmů i jednotlivých zaměstnanců. Získat zpětnou vazbu nebylo nikdy jednodušší.

universo 515x320 Komunikace 1

Budujte zdravou komunikaci

Aplikace Můj Up přináší paletu nástrojů, s nimiž snadno proniknete do záhad funkční a efektivní interní komunikace. Díky novým nástrojům je to hračka.

Odměňujte a motivujte

Díky herním prvkům se z pravidelných týmových aktivit a třeba i z pochvaly kolegy může stát zábava – a to už je pořádná motivace k zapojení. Užijete si to!

universo 515x320 Work Life balance

Podpořte work-life balance

Přinášíme velkou škálu nástrojů, od eBenefitů a eStravenek až po věrnostní programy, s nimiž i tento nesnadný úkol bude vypadat jako dětská skládanka.

Jste zvědaví, co přesně chystáme? Již brzy se dozvíte víc!

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…