Nevíte kam o prázdninách vyrazit? Můj Up vám s cílem vaší cesty poradí!

Novinky

Pokud už máte jasné plány na zbytek léta, jsme si stoprocentně jistí, že během vašich aktivit budete moci použít některý z našich benefitů. Rozjeďte s námi toto léto na MAX!

Patříte mezi ty, kteří si neradi lámou hlavu s novými nápady na výlety a tak byste byli nejradši, kdyby někdo celou cestu vymyslel za vás? S tím vám můžeme pomoci! V motivační platformě Můj Up v sekci Tipy naleznete zajímavý pravidelně aktualizovaný obsah s cennými radami, kam vyrazit na výlet a další inspirace na cíle vašich cest. Pak už jen stačí vytipovat si podniky, které vás zajímají a svůj výlet si naplánovat podle toho. Možností, které se vám nabízí, je nespočet. Byla by škoda některou z šancí na příjemný výlet promarnit!

Neletíte letos na dovolenou, ale jste fanouškem adrenalinových zážitků? Zajeďte si do Plzně a vychutnejte si jeden opravdu dechberoucí – Pilotem na zkoušku. Dámy a pánové, připravte se na vzlétnutí, náš (vý)let právě začíná. No a proč to rovnou nespojit s divadelním představením? Nebo trávíte raději čas s partou přátel? V tom případě doporučujeme zpestřit si výlet některou z únikovek!

Vybrali jste si? Jakmile budete mít stanovený cíl své cesty, stačí si projít seznam všech podniků v Můj Up a zaměřit se na ty, které se v daném místě nachází a podporují platbu eBenefity či eStravenkou. A to je vše. 😊 

Bez ohledu na to, jakou možnost zvolíte, o vaši zábavu bude postaráno.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…