Nevyhazujte to! Nabídněte použité věci kolegům s funkcí Bazar

Novinky

Předpokládaná doba čtení: 2 minuty

Než vyhodíte použité kolo, nábytek, oblečení nebo cokoli dalšího vám doma „krade“ místo, vyfoťte tu věc – a šup s ní na Bazar v aplikaci Můj Up. Kdo ví, u kterého z vašich firemních kolegů dostane šanci na „druhý život“, zatímco vy inkasujete peníze. Jak to funguje?

2022 04 Bazar leporelo

Bazar funguje úplně stejně, jak jste zvyklí z internetových fór pro nákup a prodej použitých věcí. Až na to, že tyto věci nenabízíte jen tak někomu, ale svým kolegům v týmu, na pracovišti anebo klidně napříč celou firmou.

Z toho plyne mnoho výhod pro prodávajícího i kupujícího

  • Ušetříte čas spojený s domlouváním, kdy a kde si nabízenou věc prohlédnout nebo vyzvednout. Zvládnete to přímo v práci!
  • Seznámíte se s novými kolegy. Na základě společných zájmů možná vzniknou nová přátelství.
  • Bez rizika pro prodávajícího i kupujícího. Jste přece kolegové, že? A navíc víte, kde ten druhý sedí.

Každý inzerát může obsahovat

  • Fotky s doprovodným textem
  • Možnost rezervace
  • Řazení podle stáří inzerátu, nejnovější jsou zvýrazněné

Než tedy vyrazíte na nákupy – anebo směrem ke kontejneru – vyzkoušejte Bazar v aplikaci Můj Up a umožněte vyřazeným věcem posloužit někomu dalšímu.

Ušetříte čas, peníze i životní prostředí. A ještě poznáte nové lidi. A pokud Můj Up ještě nemáte v telefonu nebo v počítači, napravte to třeba hned.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…