Nová cafeterie eBenefity

Novinky

Dnes spouštíme zbrusu novou cafeterii eBenefity s platební kartou od Mastercard, díky které je placení rychlejší a pohodlnější. S kartou lze platit v obchodech i v e-shopech například za dovolenou, prostředky na podporu zdraví, sport, kulturu, knihy i vzdělávání. Navíc podporuje možnost bezkontaktní platby telefonem pomocí Apple Pay a Google Pay.

Svůj účet mohou zaměstnanci i zaměstnavatelé spravovat jednoduše v aplikaci Můj Up, a to i z mobilního telefonu. V Můj Up zaměstnanci najdou aktuální zůstatek, přehled plateb i vyhledávač provozoven. Zaměstnavatel může v aplikaci spravovat objednávky, vést seznam zaměstnanců, kontrolovat faktury a hromadně i jednotlivě dobíjet zaměstnancům body.

Platit kartou eBenefity můžete v široké síti partnerů, mezi které patří například Slevomat, Cinestar, Neoluxor, Eiffel Optic, GoOut a Lékarna.cz. Přehled všech partnerů najdete v aplikaci Můj Up nebo na webu www.upebenefity.cz.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…