Objevte Bazar v motivační platformě Můj Up! Ušetříte čas, peníze i přírodu.

Novinky

Platforma Můj Up se rozrůstá o další funkci. Tentokrát vám usnadňujeme prodej a nákup použitých věcí. Ty teď můžete prodávat a nakupovat v rámci svého týmu nebo třeba celé firmy. Jaké z toho plynou výhody? Ušetříte čas spojený s domluvou, seznámíte se díky společnému zájmu s novým kolegou a vyhnete se zdlouhavému domlouvání, kde si zboží předáte. Stačí zajít do sousední kanceláře nebo sjet do jiného patra budovy.

A máme pro vás ještě jedno velké plus – kolegové by si přece neprodali nic špatného. V rámci firmy máte jistotu, že se nespálíte, protože zboží neprodáváte ,,jen tak někomu“ a vše půjde hladce. Inzertní část funguje tak, jak jste zvyklí z jiných internetových nástrojů. Inzerát může obsahovat fotky s komentáři, zboží je možné zarezervovat a také řadit podle stáří inzerátu. Ty nejnovější jsou navíc přehledně označené.

Vyrazte tedy na nákupy. Kolegy ze svého týmu dobře znáte, ale kdo ví, třeba právě díky Bazaru narazíte na někoho nového se stejnými zájmy a například jízdní kolo si předáte rovnou na cyklotúře.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…