Poběžte s námi pro dobrou věc!

Novinky

10. září 2020 se koná 2. ročník běžeckého závodu Běh dobré vůle Nadace Olgy Havlové. Startovným přispějete stejně jako minulý rok na podporu rodin v tísni. Loni se vybralo 352 533 korun a to díky účasti více jak 600 dětských a dospělých závodníků.

Tenhle rok u toho náš team samozřejmě nemůže chybět a doufáme, že se k nám připojíte i vy. Spojení pohybové aktivity a pomoci lidem v nouzi vystihuje téměř dokonale poslání naší společnosti. Kromě toho, běžecké závody má u nás v Up rád opravdu každý.

Kde se sejdeme a v kolik vyběhneme?

Závod proběhne ve čtvrtek 10. září 2020 v oboře Hvězda. Tam se dostanete snadno z každéhu koutu města pomocí tramvají autobusů. Dětské a junior závody začínají v 16.15 hodin a hlavní závod v 18.00 hodin.

Jestli nemůžete nebo prostě nechcete běžet, ale rádi byste přispěli, stačí se zaregistrovat na webových stránkách a v kategorii běhu vybrat virtuální startovné za 500 Kč.

Kapacita závodu je omezená, tak se zaregistrujte co nejdříve. Registrace probíhají prostřednictvím on-line formuláře a na místě bude registrace možná, pouze pokud zbydou volná místa. Běžcí, kteří se zaregistrují do 7. 9. 2020, mají možnost vytisknout si na startovním čísle i jméno.

Na místě se mimo závodu bude i konat výstava fotografií Olga Havlová a Výbor dobré vůle od známých českých fotografů. Děti zabaví osvětové interaktivní stánky, kde se dozvědí více o prevenci popálenin a budou si moci vyzkoušet sportovní pomůcky pro handicapované, jako například handbike, monolyže a další. Samozřejmostí jsou stánky s občerstvením.

Celou akci bude moderovat Karel Diviš, kterého rozhodně znáte z obrazovky sportovních přenosů a pořadů České televize.

První ročník běhu pomohl desítkám rodin. Například těm, které přišly o střechu nad hlavou, samoživitelkám poskytl příspěvek na vzdělání a také aspoň trochu usnadnil každodenní život těm rodinám, které se starají o zdravotně postižené.

Více informací a odkaz na on-line registraci najdete na stránce www.vdv.cz.

Těšíme se, až se s vámi potkáme na startovní čáře.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…