Práce hrou? S Můj Up si budou zaměstnanci bližší

Novinky

Předpokládaná doba čtení: 2 minuty

Dříve bylo jasné, kdo je v práci spokojený, kdo nespokojený, kdo má nejasnosti a koho něco štve. Dnes jsou tyto věci složitě rozpoznatelné. Celý tým se v kanceláři jen tak nesejde, značná část zaměstnanců využívá pohodlí práce z domova a na týmovém duchu se tak musí opravdu vědomě pracovat. Jak na to?

práce hrou s můj up

Změna, která vám prospěje

Můj Up prochází zásadní změnou, vy se ale nemáte čeho bát. O správu své eStravenky nebo eBenefitů nepřijdete. Naopak, získáváte další možnost, jak dokázat svým zaměstnancům, že vám na nich záleží. Updatem klasických benefitů o Verso rozšíříte svoje HR nástroje o další, které vám posílí firemní kulturu, dokáží ji zlepšit a celou společnost tak výrazně posílit.

Spokojenost zaměstnanců máte na 100 % pod kontrolou

Modul Měření spokojenosti snadno a rychle, samozřejmě on-line, zjišťuje spokojenost zaměstnanců a výsledky shrnuje do ucelené zprávy. Hrdě ho podporuje modul Anketa, díky kterému se mohou zaměstnanci hbitě vyjádřit ke konkrétně položené otázce týkající se provozu firmy. A kdyby někdo nevěděl, ať hledá modul Zeptejte se zaměstnavatele, kde se může vedení zeptat v podstatě na cokoliv.

HR ředitelé a další zaměstnanci tak dostávají do ruky silný nástroj na zjištění a zlepšení firemní kultury, kterou možná doteď opomíjeli z důvodu energetické a časové náročnosti tohoto úkolu.

Práce hrou pro všechny napříč odděleními díky Můj Up

Další inovace platformy Můj Up fungují jako taková vnitřní sociální síť. Vaši zaměstnanci si mohou vyplnit svůj medailonek, představit se kolegům pracujícím na dálku, vyhledávat kolegy z jiných oddělení podle společných zájmů a rovnou si s nimi zachatovat. Můj Up za aktivitu odměňuje odznaky, které můžete vy i vaši zaměstnanci sbírat a vzájemně se trumfovat na pomyslném žebříčku.

Na závěr připomínáme funkci Pochvala, která vašim kolegům určitě udělá radost a vám zlepší karmu.🙌 Pozvání na oběd, které zvedne náladu všem zúčastněným, a Bazar, který vykouzlí úsměv na rovníku i naší planetě, díky využití zboží z druhé ruky.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…