Prague City Swim: Jak jsme přiložili pádla k dílu a závodili pro dobrou věc

Společenská odpovědnost

Na fatální onemocnění ALS (amyotrofická laterální skleróza, kterou trpěl třeba známý fyzik Stephen Hawking) medicína dosud nezná lék. O to více je potřeba podpořit organizace, které pomáhají postiženým touto zákeřnou chorobou. My v Up ČR dlouhodobě podporujeme neziskovku ALSA působící v České republice i na Slovensku. ALSA kromě osvětové činnosti pořádá i sbírky s cílem postavit první specializované centrum pro pacienty s ALS.

Tentokrát jsme přiložili kromě rukou k dílu i pádla. Stalo se tak 11. září 2021 v rámci třetího ročníku charitativního závodu Prague City Swim, který rozčeřil vody Vltavy kolem pražského Střeleckého ostrova. Veškerý výtěžek ze startovného a vstupenek šel na fyzioterapii, osobní asistenci pacientům a multidisciplinární konzultace.

Náš #GetUp tým se na akci cítil jako ryba ve vodě, a to i přesto, že jsme měli opravdu silnou konkurenci. ALSA na závod pozvala profesionální i amatérské plavce, nadšence do paddleboardingu i známé sportovce a celebrity.
Důležité nebylo za každou cenu vyhrát, ale především pomoci dobré věci. O to nám šlo v první řadě.

A jak nám to na „Střeláku“ slušelo? To zjistíte nejlépe sami v galerii fotek z akce. 😉

Pokud jste na Prague City Swim letos chyběli a chcete ALSA pomoci, máte dvě možnosti:

Děkujeme vám za vaši velkorysost jménem neziskovky ALSA i všech jejích svěřenců.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…