Převládá u vás zaměstnanecká spokojenost, nebo by se pár trhlin našlo?

Novinky

Náš nedávný výzkum poukázal na zajímavá data z oblasti aktuálního vnímání životní situace a pozice v zaměstnání. V kladných výsledcích se ukázaly atributy jako srozumitelnost zaměstnancovi pozice, sounáležitost s vizí firmy a spokojenost s prací jako takovou. Na opačné straně byla negativně hodnocena úroveň mzdy a spokojenost s množstvím a skladbou benefitů.

Zjištěné výsledky nás z prozaměstnaneckého pohledu mrzí, na druhou stranu je považujeme za příležitost, pro bleskurychlé řešení.

Ale máme i dobré zprávy! Řešení Up – eStravenka, eBenefity, Up Advanto a další produkty jsou postavené s cílem poskytnout maximální spokojenost na obou stranách. Bohatou nabídku benefitů navíc pravidelně rozšiřujeme, abychom společně dosáhli co největší okamžitou motivace a radosti z práce.

Neváhejte se obrátit na naše specialisty a zjistit, jakou skladbu benefitů můžete mít ve vaší společnosti! Těšíme se na vaše dotazy.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…