Ptejte se na to, co vás upřímně zajímá. Můj Up je tu pro vás!

Novinky

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Aplikace Můj Up je šikovným pomocníkem, který pomáhá v mnoha oblastech. Věděli jste ale, že může usnadnit komunikaci od zaměstnanců k vedení? Transparentní výměna informací, otevřené dotazy a individuální přístup, to jsou klíče jak k úspěchu společnosti, tak ke kvalitním vztahům. A kdo by nebral důvod navíc, proč se těšit do práce?

Můj Up

Jak zlepšit pracovní komunikaci?

S odpovědí vám pomůže Můj Up. Efektivní komunikace je zkrátka základ. Vyzkoušeli jste už funkci Zeptejte se zaměstnavatele? Tento modul zaručuje bezpečný prostor pro komunikaci s vedením společnosti. Můžete se zeptat na cokoliv, co vás zajímá. Vedení vaší společnosti zároveň může klást otázky nazpět a vaše odpovědi jim tak mohou pomoci přijímat důležitá strategická rozhodnutí.

Už jste vyzkoušeli i ostatní funkce?

můj feed v můj up

Můj Feed

Přehled všech nejdůležitějších informací a pravidelné povzbuzování k aktivitám, které posilují motivaci a angažovanost.

profily zaměstnanců v můj up

Profily zaměstnanců

Osobní medailonek s informacemi, které by o sobě kolegové měli navzájem vědět. Pomáhá propojovat zaměstnance podle zájmů.

vyhledej kolegu v můj up

Vyhledej kolegu

Vyhledávání nejen podle jména, ale také podle zájmů. Samozřejmostí je možnost chatu a pozvání kolegy na oběd či kávu.

odznaky v můj up

Odznaky

Herní prvek pro celý tým, který pomůže posílit kolegialitu. Odznaky se získávají za vybrané aktivity v jedné či více úrovní. Obsahuje i přehledný žebříček, jak si kdo vede.

Nebojte se ptát na to, co vás upřímně zajímá. Nikdy to nebylo snazší.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…