Stavíme se za pravdu a bojujeme proti dezinformacím

Novinky

Posláním Up ČR je mimo jiné dělat vše pro pohodu zaměstnavatelů a zaměstnanců. Tato pohoda má dvě složky – psychickou a fyzickou. Věříme, že naše produkty k oběma přispívají, ale rozhodli jsme se vaši psychickou pohodu podpořit ještě spojení se spolkem NELEŽ.

Spolek sám říká, že dezinformace oslabují naši imunitu. A je zřejmé, že rozdíl mezi pravdou a lží je čím dál více nerozpoznatelný. Proto jsme se rozhodli spolek NELEŽ podpořit a nepodporovat dezinformační weby tím, že by se na nich objevovala naše reklama.

Reklama totiž tvoří velkou část příjmů těchto stránek a čím častěji se reklama na webech zobrazuje, tím více peněz jim plyne. Nechceme takové weby podporovat finančně, ale ani nechceme, aby se na takových webech naše reklamy z principu objevovaly.

Rádi se tedy připojujeme k dalším velkým značkám, které už se k tomuto připojily. A od teď už ani naše reklamní bannery na webech ze seznamu na webu spolku neuvidíte.

Více o spolku, jeho členech, ale i o tom, podle čeho dezinformační weby určují, najdete na stránkách www.nelez.cz.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…