Stéphane Nicoletti se stal novým šéfem Groupe Up pro země V4

Novinky

Předpokládaná doba čtení: 2 minuty

Mezinárodní skupina Groupe Up, která se specializuje na péči o zaměstnance ve více než dvou desítkách zemích světa, má nového ředitele pro země Visegrádské čtyřky (V4). Stéphane Nicoletti (50) bude mít v nové pozici za cíl rozšířit úspěšnou digitalizaci zaměstnaneckých benefitů i vývoj HR nástrojů a technologií z Česka také do dalších zemí regionu V4.
mailing predel 800x220 2

Stéphane Nicoletti stál u samého počátku společnosti Up (dříve Le Chèque Déjeuner) v České republice, když ji v polovině 90. let přišel z Francie pomoci budovat. V té době česká pobočka čítala 10 zaměstnanců a 10 klientů a zabývala se výhradně distribucí stravenek. V průběhu dalších let se začala úspěšně rozvíjet a rozšiřovat nabídku produktů i služeb.

V roce 2006 se Nicoletti stal generálním ředitelem Up Česká republika a pod jeho vedením dosáhla společnost na několik zásadních milníků. Nicoletti se zasadil zejména o povedenou digitalizaci celého systému zaměstnaneckých benefitů a vývoj HR nástrojů pro angažovanost a motivaci zaměstnanců.

V současné době využívá produkty a služby společnosti Up Česká republika 400 000 uživatelů a je špičkou na poli digitalizace v oblasti HR. Její motivační platforma Můj Up, která kromě nabídky a správy benefitů eStravenka a eBenefity nabízí také revoluční nástroje k zajištění zdravé firemní kultury, získala v prestižní soutěži digitálních projektů IEA 2023 hned několik ocenění.

Dosažení podobných úspěchů bude jeho hlavní misí také v rámci nové pozice ředitele pro region V4. Na Slovensku má přitom Up podobně jako v Česku dlouhou tradici i silné zastoupení. A také v Polsku patří mezi přední hráče nejen na trzích zaměstnaneckých benefitů, ale také prostřednictvím digitálních řešení pro občany.

Společnou misí v těchto zemích je pro nás stát se leadrem v oblasti motivace a angažovanosti zaměstnanců a dále rozvíjet naše HR technologie i nástroje,“ říká Stéphane Nicoletti.

Právě v mimořádných Nicolettiho zkušenostech i schopnostech vybudovat se svým týmem úspěšnou firmu od základu a rozvíjet ji i v dobách krize vnímá Groupe Up velkou sílu a věří, že se společnost Up stane pod jeho vedením jedničkou mezi HRtechy také v dalších zemích V4.

Stéphane Nicoletti je ženatý, miluje českou gastronomii a nevynechá každoroční návštěvu moravského sklípku s poslechem cimbálovky. 

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…