Up Česká republika spouští exkluzivní slevy pro uživatele stravenek a volnočasových benefitů a redesign digitální platformy Můj Up

Tiskové zprávy

Společnost Up Česká republika, přední dodavatel benefitů pro tuzemské firmy, zásadně inovuje digitální platformu a mobilní aplikaci „Můj Up“ pro uživatele stravenkové karty eStravenka a volnočasové karty eBenefity. Díky spolupráci s největším cashbackovým portálem v ČR PlnáPeněženka.cz nabídne uživatelům svých produktů exkluzivní slevy v internetových obchodech. Vedle toho prošel Můj Up kompletním redesignem a byl zpřístupněn i pro uživatele papírových stravenek a volnočasových poukázek.       

Digitální platforma Můj Up začala sloužit zaměstnancům firem ke správě účtu vázaného na kartu eStravenka nebo eBenefity zhruba před rokem a půl. Nyní společnost Up Česká republika přistoupila
k jejímu inovování, a to hned v několika směrech. „Cílem novinek je především vylepšit Můj Up pro koncové uživatele nejen karetních produktů, ale také papírových poukázek, tedy stravenek a volnočasových benefitů. Jednak na ně čeká nové moderní a příjemné uživatelské prostředí a zároveň exkluzivní slevy,“ popisuje Stéphane Nicoletti, generální ředitel společnosti Up Česká republika.        

Stravenky, benefity a Up Plná peněženka

Klíčovou novinkou aktualizované verze platformy Můj Up jsou exkluzivní slevy, které přináší nové partnerství s největším tuzemským cashbackovým portálem PlnáPeněženka.cz. „Uživatelé platformy Můj Up mohou od začátku listopadu využívat exkluzivní slevové kupony pro nákup v internetových obchodech různého zaměření a v druhé polovině listopadu k nim přibydou také VIP výhody ve formě cashbacku,“ říká marketingový ředitel PlnáPeněženka.cz Josef Drobílek a dodává: „Nabídka slev a akčních nabídek se bude v čase měnit a některé budou exkluzivně k dispozici pouze pro uživatele platformy Můj Up.“  

Slevy a akční nabídky budou nově zpřístupněny nejen uživatelům karet eStravenka a eBenefity, ale také početné skupině zaměstnanců firem, kteří využívají papírové stravenky, volnočasové poukázky Unišek+ a další papírové poukázky od společnosti Up ČR. K registraci do platformy Můj Up jim bude stačit zadání čárové kódu papírové stravenky nebo poukázky. Na registrační web www.mujup.cz/mojeslevy je pak dovede i QR kód, který uživatelé nově naleznou právě na zmíněných papírových stravenkách a poukázkách.

Každý jedenáctý oběd zdarma

Spolupráce s portálem PlnáPeněženka.cz není první iniciativou společnosti Up Česká republika, kterou se snaží odměnit a motivovat koncové uživatele. Již v květnu spustila firma slevový program Up Club, do něhož je zapojeno přes 10 000 restauračních zařízení, které akceptují platbu eStravenkou. V něm odměňuje hosty za útraty zaplacené v restauracích eStravenkou. Ke konci října 2020 již Up ČR takto „rozdal“ více než 13 000 obědů.

Rekordně rychlý redesign a osvědčené funkce

Vedle slev a otevření platformy Můj Up i pro uživatele papírových produktů prošlo radikální proměnou
i celé uživatelské prostředí, a to jak v mobilní aplikaci Můj Up, tak i v desktopové verzi platformy. Kompletní redesign, který přinesl řadu nových vizuálních prvků pro ještě intuitivnější a uživatelsky komfortní prostředí, byl realizován v rekordním čase za 2,5 měsíce.

Můj Up si kromě těchto novinek zachovává i všechny osvědčené funkce. Zaměstnanci i zaměstnavatelé v něm mohou spravovat svůj účet vázaný na karty eStravenka a eBenefity. Na webu i v mobilní aplikaci zaměstnanci najdou informace o aktuálním zůstatku, přehled plateb i vyhledávač provozoven.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…