Up Club je největší věrnostní program v gastro segmentu

Novinky

V úterý 9. 6. 2020 spouštíme věrnostní program Up Club, se kterým můžete získat prostředky na každý jedenáctý oběd zdarma.

Cílem Up Club věrnostního programu je především motivovat zaměstnance k pravidelným návštěvám restaurací a pomoci restauratérům oživit jejich byznys, kterým otřásla koronavirová krize.

V čem program spočívá?

Za každých utracených 100 Kč v restauračním zařízením, které zaplatíte eStravenkou, získáte 10 bodů. Při nasbírání 100 bodů vám připíšeme na účet eStravenky 100 Kč v podobě kreditu. Prakticky tak získáte každý jedenáctý oběd zdarma. Více v aplikaci Můj Up.

Stav svého věrnostního účtu, aktuální zůstatek na eStravence a nabídku věrnostního programu můžete sledovat v aplikaci Můj Up.

Kde body sbírat?

Do programu Up Club jsou automaticky zapojeny veškeré gastroprovozovny a restaurace, které akceptují eStravenku. S počtem restauračních zařízení přesahujícím 10 000 se tak jedná o největší věrnostní gastro program u nás.

Zde si můžete stáhnout další užitečné informace:

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo MarCom and Performance Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…