Up Club je největší věrnostní program v gastro segmentu

Novinky

V úterý 9. 6. 2020 spouštíme věrnostní program Up Club, se kterým můžete získat prostředky na každý jedenáctý oběd zdarma.

Cílem Up Club věrnostního programu je především motivovat zaměstnance k pravidelným návštěvám restaurací a pomoci restauratérům oživit jejich byznys, kterým otřásla koronavirová krize.

V čem program spočívá?

Za každých utracených 100 Kč v restauračním zařízením, které zaplatíte eStravenkou, získáte 10 bodů. Při nasbírání 100 bodů vám připíšeme na účet eStravenky 100 Kč v podobě kreditu. Prakticky tak získáte každý jedenáctý oběd zdarma. Více v aplikaci Můj Up.

2020 06 Club Up vývoják postup 900x200 1

Stav svého věrnostního účtu, aktuální zůstatek na eStravence a nabídku věrnostního programu můžete sledovat v aplikaci Můj Up.

Kde body sbírat?

Do programu Up Club jsou automaticky zapojeny veškeré gastroprovozovny a restaurace, které akceptují eStravenku. S počtem restauračních zařízení přesahujícím 10 000 se tak jedná o největší věrnostní gastro program u nás.

Zde si můžete stáhnout další užitečné informace:

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…