Veronika Šatánková šéfkou CSR v Up Česká republika

Společenská odpovědnost

Na pozici CSR manažerky společnosti Up Česká republika, která nabízí benefitní programy a specializuje se na lidské zdroje a personální poradenství, nastoupila Veronika Šatánková. V nově vytvořené pozici bude mít na starost strategické plánování CSR aktivit společnosti s důrazem na filantropii, stejně jako jejich řízení a finální realizaci.

Veronika Šatánková vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Hradec Králové, v rámci studia strávila také jeden rok na Univerzitě v Orléans. Do společnosti Up Česká republika přišla z Francouzského velvyslanectví v Praze, kde působila od roku 2008 nejprve na oddělení pro mezinárodní policejní spolupráci a později na ekonomickém oddělení.

Po dobu svého působení na velvyslanectví měla na starosti široké spektrum aktivit jako vedení personální a ekonomické agendy, překlady, tlumočení, logistiku v souvislosti s oficiálními návštěvami francouzského prezidenta, spolupráci s konzulárními odděleními, účast a organizaci jednání na nejvyšších úrovních, odborných seminářů či zahraničních služebních cest.

Ve společnosti Up Česká republika působí Veronika Šatánková od roku 2015. Začínala zde na pozici překladatelky a asistentky vedení společnosti, kde se kromě toho věnovala také organizační podpoře vedení společnosti, veřejným zakázkám či CSR projektům, které začala společnost Up Česká republika postupně výrazně rozšiřovat.

„Naše společnost vždy dbala na podporu v těch místech, kde se lidem nedostávalo příležitostí vést plnohodnotný život. Je skvělé vidět, že se do těchto aktivit stále více zapojují naši zaměstnanci a že roste počet organizací, které podporujeme,“ říká Stéphane Nicoletti, generální ředitel společnosti Up Česká republika, a pokračuje: „Zároveň to ale vyžaduje více péče a profesionálnější přístup k CSR, proto jsme vytvořili novou pozici CSR manažerky. Věřím, že Veronika je tou nejlepší volbou nejen kvůli svým zkušenostem a schopnostem, ale i díky smyslu pro spravedlnost a silnému sociálnímu cítění.“

V rámci svých CSR aktivit společnost Up Česká republika dlouhodobě podporuje neziskové organizace Rosa, Dejme dětem šanci a Cesta domů. Kromě podpory těchto organizací se společnost Up ČR se značnou spoluúčastí svých zaměstnanců pravidelně zapojuje do dalších charitativních projektů, jako jsou například materiální sbírky na pomoc onkologicky nemocných pacientů, podpora autismu v rámci celosvětové kampaně Light it blue, účast na charitativním Nočním běhu pro Světlušku a dalších.

Veronika Šatánková je vdaná a mezi její záliby patří cesty za poznáním, kultura, gastronomie, zájem o fyzické i mentální zdraví a mindfulness.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…