Webinář o závislosti (nejen) v době COVIDové

Novinky

Poslední rok plný chaosu, strachu, změn a lockdownů zvýšil výskyt úzkostných poruch, obezity, ale také agrese v rodinách, sebevražd a výskytu závislostí zejména v mladších věkových kategoriích. Nepodceňujeme tak zvané „nelátkové“ závislosti a víme, jak se jim bránit? Víte, co působí workoholismus, jak vzniká alkoholismus a proč jsme někteří závislí na sladkém a na čokoládě? Jak poznat, že naše dítě bere drogy a s jakými a kde se dnes může setkat? Víte, jak mluvit s intoxikovaným či opilým tak, abychom se vyhnuli útoku?

O tom všem a dalších tématech se rozpovídá MUDr. Kateřina Cajthamlová – systemická terapeutka a poradkyně zdravého životního stylu. Chcete-li se na něco zeptat už nyní a ne až přede všemi, pošlete své dotazy přímo paní doktorce, která je zapracuje do své prezentace.

Kdy a kde se potkáme?

  • Ve středu, 12. 5. 2021, od 13.00 do 14.30 hod.
  • On-line, prostřednictvím aplikace ClickMeeting.

Vzhledem k omezené kapacitě 200 účastníků je zapotřebí se na webinář zaregistrovat prostřednictvím on-line formuláře níže. Webinář je bezplatný. Po registraci vám zašleme e-mailem pozvánku do kalendáře s potvrzením vaší účasti a odkazem na připojení. Seminář budeme nahrávat a po jeho skončení poskytneme všem zúčastněným jeho záznam, ke kterému se budete moci vracet. V průběhu webináře můžete klást v on-line chatu své dotazy.


Registrační formulář

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…