Webinář s MUDr. Kateřinou Cajthamlovou

Novinky

Nezapomínáte v této nezvyklé době na své zdraví? Podle průzkumu Zdravotní pojišťovny MVČR asi pětina Čechů během mimořádných opatření zvýšila spotřebu alkoholu a přibrala více než 5 kilogramů. Oproti tomu průzkum Generali Investments konstatoval, že čtvrtina Čechů začala běhat nebo se pravidelněji na jaře a na podzim věnovala běhu. Přizpůsobili tomu svůj kalorický a živinový příjem a tímto způsobem vzdorují stresu. Vyvážená strava má svůj význam i v pracovním prostředí. Pravidelný oběd pomáhá k lepší koncentraci, efektivitě a produktivitě každého z nás.  

Jak si udržet veselou mysl v době negativních zpráv celého světa? Jak motivovat a pečovat o zaměstnance při práci z domova? Proč je důležité motivovat zaměstnance k pravidelným obědům a jakou roli hraje v této motivaci stravenka? Kdy je vhodný čas na diety a komu bude chybět pravidelný oběd s kolegy?

O tom všem a dalších tématech se rozpovídá MUDr. Kateřina Cajthamlová – systemická terapeutka a poradkyně zdravého životního stylu.

Kdy a kde se potkáme?

  • Ve středu, 24. 2. 2021, od 11.00 do 12.30 hod.
  • On-line, prostřednictvím aplikace ClickMeeting.

Vzhledem k omezené kapacitě 200 účastníků je zapotřebí se na webinář zaregistrovat prostřednictvím on-line formuláře. Webinář je bezplatný.


Po registraci Vám zašleme e-mailem pozvánku do kalendáře s potvrzením Vaší účasti a odkazem na připojení. Seminář budeme nahrávat a po jeho skončení poskytneme všem zúčastněným jeho záznam, ke kterému se budete moci vracet.

V průběhu webináře můžete klást v on-line chatu své dotazy a dozvědět se tak více k následujícím okruhům otázek:

  • Proč své tělo netrápit dietami v zimě?
  • Jaké jsou ideální nápoje do zimy, chladu, větru a vlhkosti?
  • Jaká je vhodná skladba jídelníčku – pravidelnost, adekvátnost?

Registrační formulář

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]
Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Innovation Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…