Webinář s MUDr. Kateřinou Cajthamlovou

Novinky

Nezapomínáte v této nezvyklé době na své zdraví? Podle průzkumu Zdravotní pojišťovny MVČR asi pětina Čechů během mimořádných opatření zvýšila spotřebu alkoholu a přibrala více než 5 kilogramů. Oproti tomu průzkum Generali Investments konstatoval, že čtvrtina Čechů začala běhat nebo se pravidelněji na jaře a na podzim věnovala běhu. Přizpůsobili tomu svůj kalorický a živinový příjem a tímto způsobem vzdorují stresu. Vyvážená strava má svůj význam i v pracovním prostředí. Pravidelný oběd pomáhá k lepší koncentraci, efektivitě a produktivitě každého z nás.  

Jak si udržet veselou mysl v době negativních zpráv celého světa? Jak motivovat a pečovat o zaměstnance při práci z domova? Proč je důležité motivovat zaměstnance k pravidelným obědům a jakou roli hraje v této motivaci stravenka? Kdy je vhodný čas na diety a komu bude chybět pravidelný oběd s kolegy?

O tom všem a dalších tématech se rozpovídá MUDr. Kateřina Cajthamlová – systemická terapeutka a poradkyně zdravého životního stylu.

Kdy a kde se potkáme?

 • Ve středu, 24. 2. 2021, od 11.00 do 12.30 hod.
 • On-line, prostřednictvím aplikace ClickMeeting.

Vzhledem k omezené kapacitě 200 účastníků je zapotřebí se na webinář zaregistrovat prostřednictvím on-line formuláře. Webinář je bezplatný.


Po registraci Vám zašleme e-mailem pozvánku do kalendáře s potvrzením Vaší účasti a odkazem na připojení. Seminář budeme nahrávat a po jeho skončení poskytneme všem zúčastněným jeho záznam, ke kterému se budete moci vracet.

V průběhu webináře můžete klást v on-line chatu své dotazy a dozvědět se tak více k následujícím okruhům otázek:

 • Proč své tělo netrápit dietami v zimě?
 • Jaké jsou ideální nápoje do zimy, chladu, větru a vlhkosti?
 • Jaká je vhodná skladba jídelníčku - pravidelnost, adekvátnost?

Registrační formulář

  Odesláním údajů nám umožňujete zpracování osobních údajů v rozsahu definovaném na stránce Ochrana osobních údajů.

  Ruben Vančo

  Autor

  Ruben Vančo Innovation Marketing Manager

  otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…