Zdravá firemní kultura s Můj Up

Novinky

Předpokládaná doba čtení: 2 minuty

Zdravá firemní kultura je opravdová výhra. Má vliv na úspěch i obrat organizace, loajalitu zaměstnanců i atraktivitu firmy coby zaměstnavatele. Rozvíjet firemní kulturu lze efektivně a hravou cestou např. s digitální aplikací Můj Up.
zdravá firemní kultura s můj up

Pečovat o firemní kulturu se vyplatí, rozhoduje totiž o úspěchu nebo neúspěchu firmy. Firemní kultura je směsice faktorů, jakými jsou vize, hodnoty, způsoby komunikace, atmosféra ve firmě či péče o pracovníky. Má vliv na loajalitu a angažovanost zaměstnanců, práci s inovacemi, ale i atraktivitu firmy coby zaměstnavatele. Správně nastavená firemní kultura tak může ve finále pomoci ušetřit peníze za nábor, generovat zisky, úspěch a správné obchodní partnery.

Zdravá firemní kultura jako zlatý střed

Péče o rozvoj a kultivaci firemní kultury je správná cesta. Pokud firemní kultura chybí, může to mít fatální dopady na business a zisky. Nekonzistentní přístup k zákazníkům a partnerům se dnes už nenosí a může vést ke špatné pověsti a obchodním výsledkům.

Dobrá není ani příliš silná firemní kultura, která neumožňuje zavádění inovací a autenticitu. A inovace jsou v dnešní turbulentní době to klíčové. V silné kultuře je firma také příliš svázaná.

Zdravá firemní kultura je zlatý střed. Je nejkratší cestou k inovativnímu přístupu a úspěchu firmy.  Lidé se v ní cítí dobře a jsou na svou firmu hrdí.

Jak podpořit firemní kulturu jednoduše? S aplikací MůjUp

Pokud chcete o firemní kulturu pečovat a zdravě ji rozvíjet, vsaďte na moderní digitální nástroje. Skvělý tip je online platforma Můj Up, která zaměstnance baví, motivuje a posiluje týmovou spolupráci. Kromě správy elektronických karet eBenefity a eStravenka zde najdete i celou řadu zajímavých a motivačních modulů k rozvoji přátelské a otevřené firemní atmosféry.

Které moduly jsou ty nejoblíbenější?

 • S modulem Novinky se dozvíte nejnovější dění ve firmě.
 • Zeptejte se zaměstnavatele je funkce, díky které se lze vedení zeptat na cokoli, co zaměstnance pálí a dát také cenné podněty nebo upozornit na problém.
 • Profily zaměstnanců představí jednotlivé pracovníky týmu,
 • se kterými se pak můžete díky funkci Pozvání na oběd setkat se nad společným jídlem a posílit týmového ducha.
 • Ankety umožní rychlý přehled o názorech zaměstnanců na cokoli, co je potřeba.
 • A přes Pochvaly můžete veřejně i neveřejně ocenit práci svého kolegy a třeba mu poděkovat. Pozitivních zpětných vazeb totiž není nikdy dost

Je libo Uni, Verso nebo rovnou Universo+?

Aplikaci můžete mít ve variantách Uni, Verso a Universo+ podle toho, jaké nástroje a moduly ve firmě využijete.

 • Uni nabízí správu benefitů, nástroje k podpoře týmové spolupráce, řadu slev od našich partnerů a Cashback program.
 • Verso obsahuje navíc další nástroje k rozvoji interní komunikace, firemní kultury a omezení fluktuace.
 • Universo+ pak zajistí ještě víc pro motivaci zaměstnanců, komunikaci, měření spokojenosti a pomoc s náborem.


Chci vyzkoušet Můj Up i v naší firmě

  Odesláním údajů nám umožňujete zpracování osobních údajů v rozsahu definovaném na stránce Ochrana osobních údajů.

  Ruben Vančo

  Autor

  Ruben Vančo Marketing Manager

  otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…