Získejte část své útraty zpět! Peněženka Vám poděkuje.

Novinky

Ať už si to přiznáme, nebo ne, každý z nás má nějakou tu slabost, které podléháme při nakupování. Každý v jiném rozsahu a každý v jiném směru, nicméně čas od času potřebujeme tuto potřebu uspokojit všichni.

Motivační platforma Můj Up ve spolupráci s největším slevovým portálem Up Plná Peněženka nabízí podporu naší společné shopaholické potřeby a vrací zpět několik procent z utracené částky! Stačí si vyhlídnout svůj objekt touhy v některém z vybraných e-shopů a zaplatit platební metodou, kterou daný obchod nabízí.

Plánujete několik dní volna mimo domov? Skvěle! Naplánujte si ubytování u příslušného poskytovatele a zaplaťte pobyt přes portál Můj Up. Pak už stačí jen sledovat, jak v Můj Up dochází ke schválení Vaší odměny, a tu si můžete následně nechat zaslat zpět na účet. Kromě nekonečného množství jedinečných slev máte v Můj Up k dispozici neustále aktualizovanou nabídku soutěží o hodnotné ceny. Rádi vyhráváte? Výběr cen je veliký, od malých drobností přes luxusní šperk až po letní dovolenou.

Do programu cashback Up Plná Peněženka se můžete zaregistrovat v Můj Up, kde poté probíhá i následná správa ušetřených financí. Jednodušší už to být nemůže. Otevíráme vám novou cestu, jak si udělat radost bez jakékoliv větší námahy. Využijte toho, soutěžte s námi a naplno si pak užijte svoji výhru.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…