Dodržujme balanc mezi osobním a pracovním životem.

Novinky

Covid, zákaz, musíš/nesmíš, karanténa a tak dále… To všechno s námi žije už déle než rok a půl a finále je zatím stále v nedohlednu. Jedna z otázek našeho výzkumu hodnocení aktuálního vnímání životní situace a pozice v zaměstnání byla směřována ke zjištění, k jakým změnám u zaměstnanců v rámci pandemie Covid-19 došlo. Výsledky upozorňují na to, že počet lidí, u kterých se situace za poslední rok zhoršila je 2krát vyšší než skupina, u které došlo ke zlepšení.

Nejhůře byla hodnocena tato témata: spokojenost v osobním a pracovním životě, rovnováha mezi osobním a pracovním životem a výše mzdy.

Jak situaci vnímáte vy? Jsou i pro vás uvedené příklady aktuálním problémem? Pozorujete na sobě také zhoršení?

Doporučujeme zaměřit se na budoucnost! Nikdo z nás samozřejmě neví, jaká nová pravidla nás čekají, ale jednou z vyzkoušených rad je, zaměřit se co nejvíce na všechny pozitivní vjemy, které máme kolem sebe. Naplánujte si ještě dnes setkání či výlet s přáteli a maximálně si svůj volný čas užijte! Cokoliv týkající se work-life balance dokáže pomoci jak po fyzické, tak, a to hlavně, po psychické stránce.

Produkty eBenefity, Unišek+, ale i Cadhoc jsou přímo dělané pro tyto potřeby. Vyrazit si za kulturou, nebo využít poukaz na sport, obojí funguje jako balzám pro duši i tělo a nyní je to potřeba více než kdy dřív. Užívejte si život na maximum!

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…