Jak přistUpujeme k oblasti Ekonomika? Představujeme jednotlivé kořeny naší společenské odpovědnosti

Novinky

Předpokládaná doba čtení: 2 minuty

Naše nově rozvinutá strategie společenské odpovědnosti vyrůstá z 5 kořenů. Dnes si představíme jeden z nich a tím je Ekonomika.

ekonomika

Čím se zabýváme v rámci ekonomiky?

Společenská odpovědnost se promítá do všech oblastí podnikání, výjimkou tedy není ani byznys jako takový. Už od založení se V Up Česká republika zasazujeme o zlepšení kvality života zaměstnanců. Zároveň také dlouhodobě přispíváme k rozvoji udržitelné ekonomiky a spravedlivější a soudržnější společnosti.

Ve styku s našimi obchodními partnery vždy dodržujeme náš Etický kodex. Dlouhodobě podporujeme lokální podnikatele, proto převážná část našich nákupů do kanceláře probíhá u lokálních ekologických dodavatelů. Jsme hlavním fanouškem klasické i moderní české gastronomie. Jsme součástí projektu Byznys pro společnost.

Ekonomika se stejně jako lidská společnost neustále rozvíjí, proto pořádáme pravidelná školení a workshopy, kde vzděláváme sebe i naše partnery, abychom byli neustále v obraze.

Jaké jsou další oblasti našeho nového plánu? Brzy se o nich dozvíte více a nebo se rovnou podívejte na naše stránky.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…