Obecní volby do zastupitelstev. Pomůžeme vám zařídit stravování pro komise.

Novinky

Předpokládaná doba čtení: 1 minuta

Volby se blíží! A Vy už se možná pomalu chystáte zajistit stravování pro členy volebních komisí, na které mají ze zákona nárok.

mailing predel 800x220 1


Rádi Vám tento úkol i letos maximálně zjednodušíme prostřednictvím stravenek, a to za skvělých podmínek pro Váš úřad či obec. Posuďte sami:

  • Celou objednávku stravenek Vám doručíme již do 2 pracovních dnů od uhrazení, a to pouze za cenu poštovného ve výši 100 Kč.
  • Tím splníte povinnost zajistit občerstvení pro členy komise a neriskujete zdvižené obočí, pokud by se výběr jídla nesetkal s očekáváním.

Nechte tak výběr oběda či občerstvení na členech komise samotných. Ti si díky stravenkám vyberou přesně to, na co budou mít zrovna chuť. Stravenky pohodlně objednáte vyplněním formuláře a jeho zasláním na e-mail objednavka@upcz.cz. Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…