PostUp pro vracení poukázek z roku 2023

Novinky

Stravenkové a volnočasové poukázky od společnosti Up Česká republika lze k bezhotovostnímu proplácení vracet spolu s dalšími poukázkami Edenred a Sodexo v jedné zásilce. Kam je zaslat a jak přesně poukázky odevzdat, aby vám jejich hodnota byla v pořádku proplacena?
postup pro vrácení poukázek z roku 2023

Jak na vrácení poukázek?

Staré poukázky je možné vracet do středy 31. ledna 2024

  • poštou, poukázky zašlete jako ceninu na adresu: CENTRUM NAČÍTÁNÍ, Aeqoom technologies s.r.o., Zelený pruh 1560/99, 140 00 Praha 4. Pro snazší identifikaci a rychlejší zpracování v případě zaslání poštou je zapotřebí, aby byly poukázky za jednotlivé společnosti baleny vždy zvlášť s viditelným označením a výčetkou dané společnosti.
  • osobně do CENTRA NAČÍTÁNÍ: Aeqoom technologies s.r.o., Zelený pruh 1560/99, 140 00 Praha 4
  • MAKRO Cash & Carry: Stravenky a poukázky Šek servis je možné proplatit i na pobočkách společnosti MAKRO Cash & Carry u pultu služeb partnerům. Ihned po odevzdání vám bude připsán odpovídající obnos na Vaši Makro kartu. Faktura za proplacené poukázky vám bude doručena přímo od Up Česká republika s.r.o.
  • Bidfood: poukázky můžete odevzdat i formou platby za objednané zboží u společnosti Bidfood. Stravenky odevzdáte řidiči při převzetí zboží. Můžete jimi uhradit část nebo celou objednávku. Faktura za proplacené poukázky vám bude doručena přímo od Up Česká republika s.r.o.
Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…