První virtuální platební karta s benefity v ČR

Mám zájem

Předpokládaná doba čtení: 2 minuty


Pokud jste fanoušci moderních technologií, pak budete nadšení novinkou, kterou v Up Česká republika přinášíme jako první na trhu s benefity. Je to virtuální platební karta! Už žádné plastové kartičky či papírové benefitní poukázky napěchované v peněžence, ale moderní, trendy, bezpečné a ekologické placení.
virtuální karta od Up

Naši uživatelé jsou pro nás v Up Česká republika alfou a omegou. Neustále pro ně rosteme, vymýšlíme novinky, inovace a předbíháme dobu. Naší současnou největší novinkou je zavedení tzv. virtuálních platebních karet. Fungují stejně jako běžné karty, jen nemají fyzickou podobu známé plastové karty. Existují pouze v elektronické podobě a platit s nimi můžete přes Apple Pay či Google Pay v chytrém mobilu či hodinkách a na internetu s aplikací Up Klíč. Jsme navíc první na trhu s benefity, kdo virtuální karty zavádí!

přinášíme novinku - virtuální karta od Up

Proč virtuální karta? Je to ekologické, bezpečné a administrativně nenáročné

Virtuální karta se nemusí vyrábět. Ušetří se tak spousta plastu, ale i času a energie při výrobě i distribuci fyzických karet. To přispívá k udržitelnému životnímu stylu a šetrnosti k životnímu prostředí. Bezpečnost je další velké plus ve výčtu výhod. V rámci Up Klíče můžete využívat biometrické ověřování u online plateb prostřednictvím otisku prstu nebo skenu obličeje. Biometrické údaje nejde obejít, proto jde o nejbezpečnější metodu potvrzování plateb vůbec.

Nezanedbatelná není ani naprostá minimalizace administrativy. Virtuální karty se nemusí balit, odesílat ani distribuovat do firem a poté jednotlivým zaměstnancům. Není nutné řešit ani následnou likvidaci karet. Ušetří se tak mnoho času HR oddělení i samotným zaměstnancům.

Virtuální kartu neztratíte a zaměstnanecké benefity máte oddělené od mzdy

V případě virtuální karty také odpadá, že ji někde zapomenete nebo ztratíte. Vaše pracovní benefity máte také zcela oddělené od vaší mzdy, která vám chodí na bankovní účet. To vám vždy připomene, že benefity od Up jsou tu jen pro vás a vaše zdraví a regeneraci.

Většina pracujících má svůj smartphone

Naprostá většina zaměstnanců už svůj chytrý mobil nebo hodinky má a používá ho pro čím dál širší spektrum běžných činností. Tyto zaměstnance nová možnost virtuálních karet určitě nadchne. Pro všechny ostatní, kteří virtuální karty využívat nechtějí nebo nemohou, zůstává samozřejmě i nadále možnost běžných plastových karet Up tak, jak jsou na ně zvyklí.


Mám zájem o benefity od Up

    Odesláním údajů nám umožňujete zpracování osobních údajů v rozsahu definovaném na stránce Ochrana osobních údajů.

    Ruben Vančo

    Autor

    Ruben Vančo Marketing Manager

    otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…