Up Česká republika digitalizuje volnočasové poukázky. Nové eBenefity usnadní čerpání a zrychlí proplácení peněz

Tiskové zprávy

Po papírových stravenkách digitalizuje společnost Up Česká republika i ostatní zaměstnanecké benefity v čele s volnočasovými poukázkami, které zajišťuje pro tisíce tuzemských firem. Stávající cafeterii Gallery Beta nahrazují eBenefity s kartou Mastercard, která postupně vystřídá i volnočasové papírové poukázky Unišek+. Kromě ekologičtějšího řešení přinese novinka rychlejší získání peněz pro partnerské provozovny, snadnější čerpání výhod pro zaměstnance i úlevu pro HR oddělení firem.

Po spuštění elektronické eStravenky, která postupně nahrazuje stravenky papírové, přistupuje Up Česká republika k dalšímu zásadnímu kroku ve snaze kompletně digitalizovat své služby na poli zaměstnaneckých benefitů. „Efektivní práce s motivací a odpočinkem zaměstnanců je stále důležitějším nástrojem k udržení růstu a zdraví firem. Proto jsme přistoupili ke kompletní modernizaci systému work-life balance, která všechny procesy zásadně zjednoduší,“ popisuje Stéphane Nicoletti, generální ředitel společnosti Up Česká republika.

Jednoduše z mobilu nebo počítače

Nová cafeteria eBenefity s kartou Mastercard umožňuje oproti papírovým poukázkám Unišek+ strhávat z financí uložených na kartě přesnou částku, je skladnější a placení s ní je rychlejší i pohodlnější. Kromě elektronické karty, kterou lze platit v obchodech, e-shopech a volnočasových provozovnách, získají uživatelé možnost hradit útraty za volnočasové benefity také skrze mobilní telefon prostřednictvím Apple Pay a Google Pay.

V mobilním telefonu mohou zaměstnanci i zaměstnavatelé také spravovat svůj účet vázaný na kartu eBenefity. V aplikaci Můj Up najdou zaměstnanci informace o aktuálním zůstatku, přehled plateb i vyhledávač partnerských provozoven. Zaměstnavatel může v aplikaci Můj Up spravovat objednávky, vést seznam zaměstnanců, kontrolovat faktury a hromadně nebo jednotlivě dobíjet zaměstnancům body. Má tak jasný přehled o prostředcích vynaložených na odměňování i motivaci svých zaměstnanců.

Úleva pro HR oddělení firem

Kromě mobilní aplikace lze eBenefity spravovat i z počítače v online zákaznické zóně na stránce MujUp.cz. „Vedle zaměstnanců jsme chtěli usnadnit práci s benefity hlavně tisícům našich klientů z řad firem a jejich HR oddělením. Především pro ně budou nové eBenefity znamenat obrovskou úsporu času, který dříve trávily vydáváním papírových poukázek,“ říká Nicoletti.

Peníze do dvou dnů

Zásadní novinku znamená přechod na eBenefity i pro partnery z řad sportovních, kulturních a dalších volnočasových zařízení. Spolupráce s Mastercard pro ně bude znamenat aktuálně velmi žádané rychlejší proplácení finančních transakcí. Své finance z karetních transakcí realizovaných kartou eBenefity mohou od své banky získat už do dvou dnů. Kromě toho jim také ubyde starostí s počítáním, tříděním a posíláním papírových poukázek.

Platbu eBenefity akceptují partneři poskytující zaměstnanecké benefity v oblasti dovolené, zdraví, sportu, kultury, knih i vzdělávání. Jedná se o širokou síť partnerských provozoven, obchodů nebo e-shopů. Mezi nimi například Slevomat, Lékárna.cz, Cinestar, Premiere Cinemas, Eiffel optic, Neoluxor, GouOut a další. Přehled provozoven a e-shopů, které přijímají kartu eBenefity, mají uživatelé k dispozici na webu www.upebenefity.cz i v aplikaci Můj Up. 

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…