VstUpujeme do nové éry: Přichází UNIVERSO+

Předpokládaná doba čtení: 4 minuty

Jak správně motivovat zaměstnance a budovat zdravou firemní kulturu? A co ty odměny, funguje to samo o sobě? Je to tady. Rozhodli jsme se, že pohneme světem HR a přinášíme odpověď na všechny tyhle a mnohé další otázky. Motivační platforma Můj Up přichází s inovativním balíčkem UNIVERSO+.
Přichází UNIVERSO+

Oč se vlastně jedná?

Komplexní balíček modulů UNIVERSO+ spojuje praktické s užitečným. Benefity s motivací. Stravenky s firemní kulturou. Všechno se vším. Jde o nový balíček služeb, který v platformě Můj Up prakticky a jednoduše propojí tradiční svět eBenefitůeStravenek s řadou motivačních, komunikačních a dalších modulů v jedné aplikaci. Přináší tak celý vesmír možností nejen pro HR. Tenhle balík nástrojů pomůže firmám budovat zdravou firemní kulturu odshora dolů.

Co přináší UNIVERSO+?

Platforma Můj Up už má svoje renomé. Vstupuje ale do nové éry a jde ještě dál. Posouváme tak náš propracovaný systém odměňování, aby budoval pevné firemní jádro, a především spokojené a kolegiální zaměstnance. Stává se moderní motivační platformou a už nejde „jen“ o stravenky a benefity. V této platformě najdou všechny strany přesně to, co potřebují.

ptejte se a měřte

Ptejte se a měřte

Získat zpětnou vazbu od zaměstnanců? Změřit jejich spokojenost? To nebylo nikdy jednodušší. Díky anketám, prostoru pro otázky na zaměstnavatele a dalším měřícím nástrojům získáte snadno přehled, který potřebuje každý personalista i manažer.

budujte zdravou komunikaci

Budujte zdravou komunikaci

Jak správně vybudovat efektivní interní komunikaci a dobře fungující kolektiv? To už pro vás nemusí být otázkou za sto bodů. Platforma Můj Up přináší celou paletu nástrojů, s nimiž této záhadě přijdete snadno na kloub.

odměňujte a motivujte

Odměňujte a motivujte

Pro některé není přirozené jen tak pochválit kolegu, nebo mu poděkovat za pečlivě odvedenou práci. S Můj Up je to však hračka. A díky sbírání odznaků se navíc z pravidelného chválení kolegů a dalších týmových aktivit může stát i zajímavá týmová hra – a to už je pořádná motivace k zapojení.

podpořte work-life balance

Podpořte work-life balance

Podporovat zaměstnance k získání optimálního work-life balance se může jevit jako úkol hodný mistrů. S námi se toho bát nemusíte. S eBenefity, eStravenkou, věrnostními programy a dalšími vychytávkami získáte optimální nástroje, které vám pomohou ke spokojeným zaměstnancům.

UNIVERSO+ představuje celý vesmír nekonečných možností. Pokud i vy hledáte svého průvodce po galax… vesmíru HR motivace – obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…