Zlepšete atmosféru ve vašem týmu díky Verso

Novinky

Předpokládaná doba čtení: 4 minuty

Práce personalisty je dream job. Tedy pokud využíváte chytré mobilní technologie, s nimiž máte kompletní HR agendu jako stravenky a volnočasové benefity doslova pod palcem. Stejně jako přehled o dění ve firmě, přímé komunikační kanály nebo nástroje k posilování firemní kultury i nenásilné motivaci zaměstnanců. To vše zvládnete díky HR platformě Můj Up. Zjistěte, co vše dokážete s balíčkem funkcí Verso.

objevte verso

Nezavírejte dveře před novými možnostmi

Jednou z praktických výhod Můj Up je, že funguje stejně dobře na počítači i na mobilu. Vy jako personalista, manažer nebo majitel firmy tak máte přehled o dění i správu HR agend vždy po ruce.

Ve firmě s Můj Up dokážete opravdu hodně, a ještě ušetříte značné náklady:
  1. Cíleně a adresně motivujete zaměstnance, třeba tím, že se zajímáte, jak se jim daří, co jim chybí anebo tím, že z pracovního výkonu uděláte soutěž, využijete toho, že lidé si prostě rádi hrají, a že nikdo nechce být poslední

  2. Posilujete týmovou spolupráci a soudržnost, zvýšením loajality k firmě šetříte velké peníze za nábor nových zaměstnanců

  3. Budujete zdravou, otevřenou a propojenou celofiremní kulturu, další důvod pro zaměstnance, proč u vás zůstat a nepoohlížet se, kde „je tráva zelenější“

  4. Zvládnete vše za zlomek času, s nulovým papírováním a perfektním přehledem

S Verso vzájemně komunikuje celá firma

Prvním principem efektivní firemní komunikace je nikoho nevynechat. V balíčku Verso najdete moduly, které umožní vyjádřit se k libovolnému tématu opravdu všem. A navíc jim neunikne nic z toho, co se ve firmě šustne.
Jde o modul Novinky, a modul Můj Feed. Právě tudy můžete se zaměstnanci sdílet důležité pracovní záležitosti nebo informovat o dění v konkrétním týmu apod.

V řádu dní snížíte fluktuaci

Nejhorší, co můžete s problémem udělat, je neřešit ho. Zato nehraný zájem a snaha najít řešení ocení úplně každý. Až když přesně víte, co vaše lidi trápí, můžete na to adekvátně reagovat. A zařídit vše ke všeobecné spokojenosti, aby firmu předčasně neopouštěli schopní a nadaní kolegové. Jak nákladný a nejistý je dnes nábor nových lidí, vám asi nemusíme připomínat.


K tomu účelu vám Verso poskytuje mnoho nástrojů. S modulem Ankety získáte rychlý přehled o názorech zaměstnanců na jakoukoli záležitost. Velmi populární je také modul Otázky na zaměstnavatele. Kdokoli ve firmě může nadřízeným klást libovolné otázky, posílat návrhy na zlepšení, upozorňovat na problémy. A úplně stejně to funguje i „odshora dolů“, od manažerů nebo vedení k podřízeným.

Firemní kultura na jedničku

Pěstovat ve firmě týmového ducha předpokládá, že vaši lidé k sobě mají vztah. To znamená, že se znají a něco o sobě vědí. Přesně proto jsou součástí balíčku Verso Profily. Každý tam může o kolezích zjistit, čím se v práci zabývají i jací jsou to vlastně lidé. A pokud chcete využít toho, že si lidé rádi hrají, podpořte mezi zaměstnanci nebo celými týmy zdravou soutěživost díky Odznakům, které sbírají.
Samotní zaměstnanci mají spoustu možností, jak posilovat vzájemné vztahy. Přímo v aplikaci využijí třeba i hromadné Pozvání na oběd, firemní Bazar anebo extrémně populární Pochvaly. Ty si může ve firmě vyměňovat každý s každým.

Pozitivní efekt na firemní atmosféru, produktivitu a soudržnost je okamžitý. Ostatně, možná to už brzy poznáte sami.

Dejte lidem důvod zůstat pracovat právě u vás

Zkušenosti mnoha našich partnerů jasně dokládají, že aplikace Můj Up může významně přispět k výborným vztahům a soudržnosti ve firmě. Co myslíte, budou v takové firmě lidé rádi pracovat? A rozmyslí si stokrát, jestli ji opustí, i když v ní třeba momentálně zažívají nelehké časy? Odpověď znáte vy i my.

Jestli potřebujete poradit, jak zavést a co nejlépe používat aplikaci Můj Up ve vaší firmě či organizaci, neváhejte a ozvěte se nám. Ochotně vám vše vysvětlíme a poradíme. Vždyť proto jsme tady.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…