Jak přistUpujeme k oblasti Ekologie? Představujeme jednotlivé kořeny naší společenské odpovědnosti

Novinky

Předpokládaná doba čtení: 2 minuty

Jak už nyní víte, naše nově rozvinutá strategie společenské odpovědnosti je rozdělena do pěti oblastí – kořenů. Ty si zde postupně představujeme, abyste věděli, co v jednotlivých oblastech chystáme.

ekologie

Jak se snažíme chránit životní prostředí?

Další oblastí, se kterou se seznámíme, je Ekologie. Ta se v současnosti jeví jako jedno z velmi důležitých témat pro celou lidskou společnost. Abychom i my přispěli svým dílem, podnikáme celou řadu kroků, kterými chceme ulevit našemu životnímu prostředí. Jaké kroky to jsou?

Dlouhodobě pracujeme na digitalizaci našich procesů i produktů, abychom omezili spotřebu papíru. Zároveň všude, kde je to možné, využíváme papír recyklovaný. Jsme Zelená firma. V rámci nákupů do kanceláře upřednostňujeme ekologické dodavatele a ze všech nejraději máme ty lokální. Důkazem za všechny může být například naše skvělá káva z chráněné dílny Revenium, nebo ekologické čisticí prostředky české výroby. Podporujeme udržitelnost na všech frontách, v aplikaci Můj Up například funkcí Bazar, která podporuje všechny uživatele k upcyklaci.

Důležité je pro nás i pravidelné vzdělávání, proto máme pravidelné ekologické workshopy a jsme souučástí projektu Climate Fresk.

Každá cesta začíná prvními kroky. Víme, že cesta k udržitelnosti je dlouhá a vyžaduje spoustu úsilí. Máme ale jasný cíl a věříme, že když víte, kam máte namířeno, můžete dojít kamkoliv si zamanete.

Nepropásněte představení další oblasti, brzy se dozvíte více.

Až jste viděli nový web pro naši strategii? Prohlédněte si ho a přečtěte si o ní více.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…

společenská odpovědnost