Jak přistUpujeme k oblasti Ekologie? Představujeme jednotlivé kořeny naší společenské odpovědnosti

Novinky

Předpokládaná doba čtení: 2 minuty

Jak už nyní víte, naše nově rozvinutá strategie společenské odpovědnosti je rozdělena do pěti oblastí – kořenů. Ty si zde postupně představujeme, abyste věděli, co v jednotlivých oblastech chystáme.

ekologie

Jak se snažíme chránit životní prostředí?

Další oblastí, se kterou se seznámíme, je Ekologie. Ta se v současnosti jeví jako jedno z velmi důležitých témat pro celou lidskou společnost. Abychom i my přispěli svým dílem, podnikáme celou řadu kroků, kterými chceme ulevit našemu životnímu prostředí. Jaké kroky to jsou?

Dlouhodobě pracujeme na digitalizaci našich procesů i produktů, abychom omezili spotřebu papíru. Zároveň všude, kde je to možné, využíváme papír recyklovaný. Jsme Zelená firma. V rámci nákupů do kanceláře upřednostňujeme ekologické dodavatele a ze všech nejraději máme ty lokální. Důkazem za všechny může být například naše skvělá káva z chráněné dílny Revenium, nebo ekologické čisticí prostředky české výroby. Podporujeme udržitelnost na všech frontách, v aplikaci Můj Up například funkcí Bazar, která podporuje všechny uživatele k upcyklaci.

Důležité je pro nás i pravidelné vzdělávání, proto máme pravidelné ekologické workshopy a jsme souučástí projektu Climate Fresk.

Každá cesta začíná prvními kroky. Víme, že cesta k udržitelnosti je dlouhá a vyžaduje spoustu úsilí. Máme ale jasný cíl a věříme, že když víte, kam máte namířeno, můžete dojít kamkoliv si zamanete.

Nepropásněte představení další oblasti, brzy se dozvíte více.

Až jste viděli nový web pro naši strategii? Prohlédněte si ho a přečtěte si o ní více.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…