Background image 1

Všichni jsme zodpovědní za své jednání. V Up ČR postupně digitalizujeme své procesy i produkty, nicméně ani tak se nevyhneme spotřebě papíru. A protože víme, jak důležitá je rovnováha, snažíme se to životnímu prostředí vynahradit.

V rámci našeho přístupu k životnímu prostředí jsme si stanovili dva ambiciózní cíle, které jsou v souladu s myšlenkou udržitelného hospodářství, a to každodenně přispívat k zachování planety ve prospěch nových generací a zároveň dosahovat udržitelného růstu.

Během boje proti globálnímu oteplování všechny společnosti Up provádějí vlastní měření uhlíkové stopy, které umožňuje realizovat konkrétní cíle v oblasti životního prostředí. Děje se tak s cílem co nejvíce snížit zdroje emisí skleníkových plynů ve čtyřech prioritních oblastech: cestování zaměstnanců, spotřeba energie, nákupy a dlouhodobý majetek.

Druhým cílem je boj proti degradaci přírody. Kromě měření vlastní uhlíkové stopy se zavazujeme nabízet našim zákazníkům produkty a služby šetrné k životnímu prostředí. Podat pomocnou ruku našim uživatelům, kteří chtějí podporovat ekologičtější spotřebu.

Jak pomáháme?

Co dodržujeme na pracovišti?

Kde se vzděláváme?

Máte dotaz?
Napište Janě.

Jana Ondroušková

Zelený pruh 1560/99, 14000
Praha 4 - Braník, Česká republika

Hledáte podporu pro své neziskové projekty? Napište nám a my se vám ozveme.

    Odesláním údajů nám umožňujete zpracování osobních údajů v rozsahu definovaném na stránce Ochrana osobních údajů.