Background image 3

Tento méně známý pojem označuje způsob řízení naší organizace, včetně vztahů s dalšími stranami. Cílem je zabezpečit transparentnost, zodpovědnost, spravedlnost a efektivitu. Vypovídá tedy o tom, zda jsme v souladu s etickými a právními normami a zda dokážeme efektivně dosáhnout svých cílů.

Jsme významným hráčem v sociální ekonomice. Naše historie dokazuje, že je možné být úspěšný a zároveň ztělesňovat novou vizi podnikání.

Tuto osobitou kulturu pečlivě šíříme v našich týmech a dceřiných společnostech, ale naše sociální angažovanost zahrnuje také to, že náš hlas slyší veřejné orgány a občanská společnost. Podporujeme spravedlivější a udržitelnější model rozvoje založený na vnitřně demokratickém řízení.

Jsme držiteli uznávané certifikace EcoVadis, ve které jsme získali bronzovou medaili. Toto ocenění nám dává chuť zlepšovat naše výsledky a posouvat naše cíle v oblasti společenské odpovědnosti firem. Celkové skóre EcoVadis odráží kvalitu systému řízení udržitelnosti společnosti v době hodnocení a umožňuje společnostem sledovat vlastní výkonnost a výkonnost svých dodavatelů v oblasti udržitelnosti ve 150 odvětvích a 110 zemích.

Hodnocení zahrnuje 7 aspektů ukazatelů řízení prostřednictvím 21 kritérií udržitelnosti rozdělených do čtyř témat: Životní prostředí, Práce a lidská práva, Etika a Udržitelné zadávání veřejných zakázek, které vychází z norem GRI, UNGC a ISO 26000 a na které dohlíží mezinárodní výbor.

Jaký přístup uplatňujeme?

Co dodržujeme na pracovišti?

Kde se vzděláváme?

Máte dotaz?
Napište Janě.

Jana Ondroušková

Zelený pruh 1560/99, 14000
Praha 4 - Braník, Česká republika

Hledáte podporu pro své neziskové projekty? Napište nám a my se vám ozveme.

    Odesláním údajů nám umožňujete zpracování osobních údajů v rozsahu definovaném na stránce Ochrana osobních údajů.