Máme nové samolepky. Ukažte, že ve vaší provozovně mohou zákazníci platit našimi benefity!

Novinky

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Změny jsou nezbytnou součástí cesty kupředu. I malý detail může ovlivnit rozhodnutí zákazníka, zda navštívit či nenavštívit vaši provozovnu. Vylepte si naše zbrusu nové samolepky a ušetřete jim čas a energii vyhledáváním a ověřováním, zda vaše provozovna akceptuje naše produkty.

nové samolepky

Proč nové samolepky?

Díky dobře viditelné samolepce mají naši uživatelé, vaši zákazníci, jistotu, že u vás mohou zaplatit našimi kartami či některou z papírových poukázek. Samolepky jsou k dispozici ve třech rozměrech:

  • 45×45 mm
  • 80×80 mm
  • 150×150 mm

eStravenka či eBenefity

Zákazníci s naší platební kartou, si budou jistí, že ji ve vaší provozovně můžou platit kartou, Apple Pay či Google Pay.


Papírové poukázky

  • Papírové poukázky jsou klasika. Mezi ty nejoblíbenější tradičně patří Stravenka. Ta naše před koncem roku získala novější vzhled s více bezpečnostními prvky.
  • Dalším oblíbencem je Unišek+, který si své renomé získal hlavně díky široké využitelnosti.
  • Zapomenout nesmíme rozhodně ani na poukázky Cadhoc. Ty jsou nejen skvělým dárkem pro zaměstnance, hodí se také jako výhra do tomboly či odměna za věrnost.

Vykročte změnám vstříc spolu s námi!

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…

ikona Up