Máme nové samolepky. Ukažte, že ve vaší provozovně mohou zákazníci platit našimi benefity!

Novinky

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Změny jsou nezbytnou součástí cesty kupředu. I malý detail může ovlivnit rozhodnutí zákazníka, zda navštívit či nenavštívit vaši provozovnu. Vylepte si naše zbrusu nové samolepky a ušetřete jim čas a energii vyhledáváním a ověřováním, zda vaše provozovna akceptuje naše produkty.

nové samolepky

Proč nové samolepky?

Díky dobře viditelné samolepce mají naši uživatelé, vaši zákazníci, jistotu, že u vás mohou zaplatit našimi kartami či některou z papírových poukázek. Samolepky jsou k dispozici ve třech rozměrech:

  • 45×45 mm
  • 80×80 mm
  • 150×150 mm

eStravenka či eBenefity

Zákazníci s naší platební kartou, si budou jistí, že ji ve vaší provozovně můžou platit kartou, Apple Pay či Google Pay.


Papírové poukázky

  • Papírové poukázky jsou klasika. Mezi ty nejoblíbenější tradičně patří Stravenka. Ta naše před koncem roku získala novější vzhled s více bezpečnostními prvky.
  • Dalším oblíbencem je Unišek+, který si své renomé získal hlavně díky široké využitelnosti.
  • Zapomenout nesmíme rozhodně ani na poukázky Cadhoc. Ty jsou nejen skvělým dárkem pro zaměstnance, hodí se také jako výhra do tomboly či odměna za věrnost.

Vykročte změnám vstříc spolu s námi!

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…