Objevte modul Pochvaly a udělejte radost kolegovi

Novinky

Předpokládaná doba čtení: 3 minuty

Pochvaly mají doslova magický vliv na produktivitu, loajalitu, spokojenost, ale i dobrou atmosféru firmy a mezilidské vztahy. Slova uznání nestojí nic, zato jejich efekt přetrvává, někdy i pořádně dlouho.

objevte modul Pochvaly

Data mluví jasně: Dobré slovo je víc než peníze

Komplimentem či pochvalou můžete svoje kolegy potěšit jak osobně, tak pomocí chytré appky Můj Up. Z průzkumu, který jsme si nechali před časem pracovat, přitom jasně vyplývá, že všichni chceme být chváleni. Jen zlomek z nás se ale pochvaly dočká aspoň občas:

  • Pochvala v práci je velmi důležitá pro celých 72 % zaměstnanců

  • 59 % zaměstnanců nadřízení chválí méně než jednou měsíčně

  • 25 % lidí nikdo nepochválí za celý rok (!)

  • Pro 50 % lidí je pochvala v práci stejně důležitá nebo důležitější než peníze
  • měsíční nebo týdenní frekvenci v práci zaznamená pochvalu na 20 % lidí

U vás ve firmě to už ale brzy může vypadat mnohem lépe. A dobrá zpráva je, že digitální nástroj pro firemní pochvaly máte kdykoli po ruce. Ve svém mobilu.

Přes Můj Up chválíte cíleně a kreativně

Mobilní aplikace Můj Up obsahuje modul Čas s kolegy, jehož součástí je služba Pochvaly. A právě díky ní může kdykoli ve firmě posla osobní pochvalný vzkaz komukoli dalšímu – stačí kolegu, podřízeného nebo nadřízeného vyhledat podle jména.
U každé pochvaly pak nastavíte viditelnost, tedy jestli se má zobrazit jen adresátovi nebo ji mohou vidět i jeho kolegové.
Se službou Pochvaly má ve firmě mezilidskou komunikaci doslova pod palcem úplně každý. Manažeři tak vyjádří uznání za odvedenou práci (což se hodí zvlášť, pokud nemají možnost se s podřízeným potkat osobně), kolegové si zase mohou vzájemně gratulovat k úspěchům či dobře odvedené práci. Protože se k pochvale může ve firmě kdokoli připojit, vztahy mezi zaměstnanci se prohlubují a ve firmě panuje dobrá nálada.

Vyberte si, co má Můj Up umět

Můj Up můžete mít ve třech variantách podle toho, na co chcete ve Vaší firmě klást důraz.

  • Varianta Uni se soustřeďuje zejména na pohodlnou a přehlednou práci s firemními benefity (i v oblasti náboru), které se skvěle osvědčují jako forma přilepšení zaměstnancům ždímaným inflací.
  • Varianta Verso vám pomůže s motivací zaměstnanců a firemní komunikací.
  • Prémiová varianta Universo+ umí to, co obě předchozí varianty, a ještě něco navíc – třeba měření spokojenosti zaměstnanců, ankety, průzkumy, interní

No a kdy jindy s komplimenty začít než dnes! První krok je na vás. 🧡

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…