Vstupte do digitální éry. Usnadněte si práci zapojením moderních technologií.

Novinky

Předpokládaná doba čtení: 2 minuty

Světová pandemie změnila mnohé, včetně standardního pracovního modelu a nároků zaměstnanců na motivaci a odměny. Stále populárnější je zapojení moderních nástrojů do pracovního procesu, čímž dochází ke zjednodušení a zpříjemnění práce pro všechny strany. Jak udržet zaměstnance informované a motivované i v době home officové?

mailing predel 800x220 1

Zapojte technologie i zaměstnance

Benefit v podobě práce na home office je z pohledu manažerů a HR oddělení ošemetný. Proč? Hybridní pracovní model narušuje mezilidské vztahy a snižuje zájem zaměstnanců i o dění ve firmě. Práce doma také může narušovat work-life balance. I zde pomůže digitalizace – příkladem je HR a motivační platforma Můj Up.

Jaké vychytávky nabízí?

  • Zaměstnanci hravě využívají eStravenky, projídají se k obědům zdarma, probírají se nekonečnem možností volnočasových benefitů, nakupují a inkasují peníze zpět za placení kartou …a to se vyplatí!
  • Aplikace zahrnuje moduly, které přispívají k lepší atmosféře a komunikaci ve firmě i v hybridním pracovním režimu. Iniciativu navícpřebírají samotní zaměstnanci díky funkcím jako například Pozvání kolegů na oběd, Platba mezi kolegy, firemní bazar, nebo možnosti zeptat se na cokoliv zaměstnavatele. To vše on-line bez nutnosti sjednávání schůzky.
  • Aplikace umí moderní platby mobilem či hodinkami jako jsou Apple Pay či Google Pay.

Na každé době se dá najít něco pozitivního, nebojte se udělat krok kupředu.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo Marketing Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…